24Gotówka.pl – Pożyczka online do 6000 zł

 

Najlepsze oferty pożyczek na rynku w 5 minut
Pożyczki od 100 zł do 6000 zł
Bez prowizji i ukrytych kosztów 

 

Oprocentowanie i kwota mogą ulec zmianie po wypełnieniu formularza. 24Gotówka oferuje elastyczne warunki spłaty kredytu na 30 i 60 dni przy minimalnej RRSO 0% i maksymalnej 1915.68%. Reprezentatywny przykład pożyczki 3000 zł na 30 dni, całkowity koszt pożyczki to 3482, a RRSO 513%. 24Gotówka nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z serwisu.

Jak to działa?

01

Wypełnij Wniosek Online

Wpisz swoje dane w formularzu zgłoszeniowym. Sprawdź, czy dane są poprawne. Służy to do weryfikacji Twojej tożsamości i rozpatrzenia wniosku.

computer
verification

02

Zweryfikuj Swój Dowód Osobisty

Po wypełnieniu formularza nasze oprogramowanie wybierze pożyczkodawcę, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Zostaniesz przekierowany do naszego zaufanego partnera, który zada kilka prostych pytań, aby zweryfikować Twoją tożsamość i przedstawić ofertę.

03

Odbierz Swoje Pieniądze

Po wykonaniu prostych czynności w ciągu kilku minut otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe.

24Gotówka to darmowy serwis internetowy, który wyszukuje najlepsze dla Ciebie opcje pożyczki na rynku. Nasi specjaliści analizują oferty wszystkich pożyczkodawców w Polsce i wybierają tych, którzy spełniają kryteria:

  1. Dostosowanie do Twoich warunków
  2. Dobra reputacja
  3. Zatwierdzenie pożyczki z uwzględnieniem Twojego profilu kredytowego

24Gotówka to giełda pożyczek, na której użytkownik z jednym wnioskiem może wybrać najlepszą pożyczkę na rynku i złożyć wniosek w 100% online. W 24Gotówka korzystamy z własnych algorytmów, aby analizować dane każdego Klienta i łączyć je z podmiotami finansowymi, które najlepiej pasują do jego profilu. W ten sposób nie tylko doradzamy Klientowi, ale także pomagamy bankom i podmiotom finansowym w znalezieniu najlepszego Klienta oraz obniżeniu wszelkich kosztów i ryzyka.

24Gotówka to pierwsza inteligentna rekomendacja finansowa dla użytkowników oparta na Big Data. W 24Gotówka oferujemy Ci nową na polskim rynku usługę, dzięki której w ciągu kilku sekund poznasz najlepszy dla siebie produkt finansowy.

Dostępny jest produkt finansowy dla każdego. Trudno jest samodzielnie przeglądać wszystkie oferty kredytowe i składać wnioski w kilku miejscach. Usuwamy te przeszkody. Jedyne, co musisz zrobić, to złożyć wniosek tutaj, a my zajmiemy się resztą, bezpiecznie i szybko. Oczywiście pod warunkiem, że wyrazisz na to zgodę.

63 / 100

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.