Kalkulator OC i AC – Ubezpieczenie OC tańsze nawet o 486 zł. Porównaj ceny i kup ubezpieczenie samochodu online w 5 minut!

Jak działa kalkulator OC AC?

Nasz kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych pozwala szybko obliczyć dokładną cenę ubezpieczenia oc samochodu bez wychodzenia z domu. Zanim rozpoczniesz kalkulację, przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu oraz swoje prawo jazdy. Będzie to pomocne w uzupełnieniu danych w formularzu. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie niezbędne pytania możesz od razu sprawdzić, jaka ubezpieczalnia będzie miała dla Ciebie tanie ubezpieczenie OC i dobre AC. W porównywarce mfind.pl wygodnie sprawdzisz zakresy poszczególnych polis, dzięki czemu będziesz mógł dokonać świadomego zakupu ubezpieczenia OC. Do Ciebie należy już tylko wybór tej polisy, która swoim zakresem i ochroną dodatkową będzie spełniała Twoje oczekiwania.

Przykładowa lista ofert na ubezpieczenie samochodu: Przykładowa lista ofert na ubezpieczenie samochodu:

Kalkulator ubezpieczeń OC i AC mfind automatycznie łączy się z systemami firm ubezpieczeniowych. To wszystko trwa dosłownie minutę. Otrzymasz nawet 76 ofert od kilkunastu ubezpieczycieli. Ubezpieczalnie OC: Allianz, AVIVA, Proama, Wiener, Benefia, Uniqa, You Can Drive, mtu24.pl, Link4.

Pamiętaj, że mfind.pl nie pobiera od klientów żadnych dodatkowych opłat ani prowizji. Płacisz tylko za swoje ubezpieczenie!

Punkta (dawniej mfind) to miejsce do łatwego porównania ubezpieczeń motoryzacyjnych różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Punkta to internetowa multiagencja, gdzie ubezpieczenie kupuje się bez wychodzenia z domu – przez internet lub telefon. To narzędzie do szybkiego i intuicyjnego porównania ofert i wyboru najniższej ceny. To marketplace ubezpieczeniowy, gdzie znajdzie się wiele promocji i konkursów, w tym dedykowanych tylko dla Punkta.

O promowanym produkcie:

Promowanym produktem jest kalkulator (wyszukiwarka) ubezpieczeń OC oraz OC+AC. Daje ona możliwość wyszukania najbardziej korzystnego ubezpieczenia komunikacyjnego z kilkunastu dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych. W 5 minut pozwala porównać ceny oraz zakresy nawet 76 ofert na ubezpieczenie samochodu. Wybrane ubezpieczenie można od razu kupić online lub u agenta – bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji. Największą wartością dla klienta jest możliwość znalezienia ubezpieczenia OC tańszego średnio o 486 zł.

66 / 100