Punkta – Kalkulator OC i AC – Ubezpieczenie OC tańsze nawet o 486 zł

 

Kalkulator OC i AC – Ubezpieczenie OC tańsze nawet o 486 zł. Porównaj ceny i kup ubezpieczenie samochodu online w 5 minut!

Jak działa kalkulator OC AC?

Nasz kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych pozwala szybko obliczyć dokładną cenę ubezpieczenia oc samochodu bez wychodzenia z domu. Zanim rozpoczniesz kalkulację, przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu oraz swoje prawo jazdy. Będzie to pomocne w uzupełnieniu danych w formularzu. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie niezbędne pytania możesz od razu sprawdzić, jaka ubezpieczalnia będzie miała dla Ciebie tanie ubezpieczenie OC i dobre AC. W porównywarce mfind.pl wygodnie sprawdzisz zakresy poszczególnych polis, dzięki czemu będziesz mógł dokonać świadomego zakupu ubezpieczenia OC. Do Ciebie należy już tylko wybór tej polisy, która swoim zakresem i ochroną dodatkową będzie spełniała Twoje oczekiwania.

Przykładowa lista ofert na ubezpieczenie samochodu: Przykładowa lista ofert na ubezpieczenie samochodu:

Kalkulator ubezpieczeń OC i AC mfind automatycznie łączy się z systemami firm ubezpieczeniowych. To wszystko trwa dosłownie minutę. Otrzymasz nawet 76 ofert od kilkunastu ubezpieczycieli. Ubezpieczalnie OC: Allianz, AVIVA, Proama, Wiener, Benefia, Uniqa, You Can Drive, mtu24.pl, Link4.

Pamiętaj, że mfind.pl nie pobiera od klientów żadnych dodatkowych opłat ani prowizji. Płacisz tylko za swoje ubezpieczenie!

Czy wszystkie pytania w kalkulatorze mfind są konieczne?

Dla Twojej wygody ograniczyliśmy liczbę pytań do minimum. Dane, które podajesz w formularzu są wymagane przez towarzystwa ubezpieczeniowe do wyliczenia dokładnej ceny Twojego ubezpieczenia samochodu. Dzięki temu porównywarka ubezpieczeń mfind.pl daje Ci gwarancję cen – oferty w wynikach naszej kalkulacji są dokładnie takie same jak oferty poszczególnych towarzystw.

Jak kupić ubezpieczenie samochodu na punkta dawniej mfind?

Kupno ubezpieczenia OC za pomocą kalkulatora jest bardzo łatwe, formularz jest intuicyjny i na bieżąco podpowiada, gdzie w dowodzie rejestracyjnym znajdziesz potrzebne dane. Skorzystanie z niego to tylko 3 proste kroki

  • uzupełniasz formularz online wpisując dane pojazdu i kierowcy (np. prawo jazdy) zgłoszonego do ubezpieczenia samochodu,
  • otrzymujesz oferty ubezpieczenia z dokładnymi cenami i zakresami polis (do 76 ofert na OC i AC),
  • wybierasz najkorzystniejszą ofertę i kupujesz ją online lub przez agenta

Jeśli zdecydujesz się na zakup polisy przez nasz kalkulator ubezpieczenia, po prostu wybierasz najkorzystniejszą ofertę i przechodzisz do zakupu. To wszystko robisz bez wychodzenia z domu.

Dla jakich samochodów poznam ceny ubezpieczenia OC i AC w kalkulatorze?

Obecnie umożliwiamy wyliczenie cen ubezpieczeń komunikacyjnych dla samochodów osobowych będących własnością prywatną (użytkowanych prywatnie i służbowo). Baza marek i modeli samochodów kalkulatora mfind jest bardzo szeroka, więc z łatwością wybierzesz swój samochód w naszym formularzu. W razie problemów, możesz skontaktować się z naszym konsultantem przez LiveChat lub infolinię – błyskawicznie pomoże Ci on wybrać właściwą opcję.

 

68 / 100
Please follow and like us:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *