Pożyczki pomiedzy 100 a 5.000 zł. Dokładna ilość i termin spłaty zależy od wybranej ofery u jednego z naszych kredytodawców.
Potrzebujesz jedynie dowodu osobistego i numeru PESEL
Wiemy że wasz can jest cenny, dlatego jesteśmy zdeterminowani by oferować wam jak najszybszą obsługę. Dokładny czas oczekiwania zależy od wybranego kredytodawcy. Większość naszych klientów dostaje pieniądze tego samego dnia od złożenia wniosku.

Często zadawane pytania

Jak mogę uzyskać gotówkę z Cashspace?

Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, sprawdzić przygotowaną przez nas listę ofert, i wybrać tą która odpowiada ci najbardziej, i dostać zatwierdzenie od organizacji wydającej pożyczkę! To wszystko!

Czym jest pożyczka personalna?

Pożyczka osobista to usługa finansowa dostepna dla tych którzy potrzebują szybkiej gotówki na jakikolwiek wybrany cel.

Jaka jest różnica między kredytem a pożyczką?

Pożyczki są:
— Dostępne 24/7
— Szybko zatwierdzane — możesz otrzymać gotówkę nawet w 5 minut!
— Uzyskiwane całkowicie przez internet
— Zatwierdzane nawet gdy masz złą historię kredytową
— Wydawane na krótki okres — w przeciwieństwie do kredytów

Ile kosztuje nasza usługa?

Nasze usługi są darmowe

Z jakimi organizacjami finansowymi współpraciujemy?

Dokładnie sprawdzamy wszystkich naszych kredytodawców. Zależy nam na naszych klientach, dlatego pokazujemy tylko oferty od firm, którym ufamy

Jak długo trwa rozważanie wniosków?

Wiemy że wasz can jest cenny, dlatego jesteśmy zdeterminowani by oferować wam jak najszybszą obsługę. Dokładny czas oczekiwania zależy od wybranego kredytodawcy. Większość naszych klientów dostaje pieniądze tego samego dnia od złożenia wniosku

Jakich dokumentów potrzebuję by ubiegać się o pożyczkę?

Potrzebujesz jedynie dowodu osobistego i numeru PESEL

Na jak długi okres mogę wziąć pożyczkę?

Po złożeniu wniosku, będziesz mógł wybrać ofertę z terminem spłaty który Ci odpowiada.

Na jaką kwotę mogę wziąć pożyczkę?

Pożyczki osobiste najszczęściej wynoszą pomiędzy 100 a 5.000 zł. Dokładna ilość i termin spłaty zależy od wybranej ofery u jednego z naszych kredytodawców.

Cashspace nie są pożyczkodawcą ani kredytodawcą, więc nigdy bezpośrednio nie świadczą usług finansowania. Firma oferuje usługę znajdowania najlepszych ofert pożyczek online. Składając wniosek na stronie, klient wyraża zgodę by Finity Ltd. szukało dla niego ofert pożyczkowych dopasowanych do potrzeb i zdolności kredytowej. Cashspace udostępnia wniosek klientów pożyczkodawcom w swojej sieci partnerskiej, i przedstawia oferty tych, którzy pozytywnie rozpatrzyli wniosek klienta. Cashspace nie gwarantuje że którykolwiek z pożyczkodawców zaakceptuje wniosek klienta. Jeśli klient zdecudują się na skorzystanie z jednej z przedstawionych ofert, zostanie przekierowany na stronę odpowiedniego pożyczkodawcy, gdzie może podjąć kolejne kroki do otrzymania pieniędzy. Jeśli pożyczkodawca z którego klient chce skorzystać nie działa online, dostarczymy mu informacje o tym jak się z nim skontaktować, takie jak numer telefonu i adres placówki.

63 / 100