Kredyt gotówkowy online do 60000 PLN
Do 84 miesięcy
szybko i wygodnie – bez wychodzenia z domu
proste i jasne zasady
RRSO 10,48%

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Jest liderem na rynku kredytów konsumenckich, których udzielił ponad 11 milionom Klientów. Kredyt ratalny jest dostępny bezpośrednio w ponad 27 tysiącach sklepów i marketów, a kredyty samochodowe w ponad 1000 salonach i komisach samochodowych.


WYMOGI:
– ukończone 18 lat,
– posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
– stałe i udokumentowane źródło dochodu,
– posiadanie zdolności kredytowej,
– zamieszkanie i uzyskiwanie dochodów na terenie Polski,
– nie figuruje w rejestrze dłużników BIK

Dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy online?

Sprawnie i wygodnie

Wszystko załatwisz 100% online. Zdalnie potwierdzimy Twoją tożsamość i zdolność kredytową. Na każdym etapie możesz też liczyć na naszą pomoc.

Proste i jasne zasady

Możesz otrzymać nawet
10 000 zł na dowolny cel. Od 1.04.2024 r. do 30.12.2024 r. obowiązuje wydłużony do 30 dni okres odstąpienia, liczony od daty zawarcia umowy o kredyt gotówkowy – zasady dostępne są w Regulaminie promocji .

Pieniądze nawet tego samego dnia

Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową do godz. 13.00 w dniu roboczym, pieniądze trafią na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Przedstawione wyliczenia zależą od wybranej kwoty, liczby rat, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego i jego warunkach finansowych zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, po dokonaniu oceny ryzyka kredytowego i aktualnej sytuacji Klienta. Minimalny i maksymalny okres spłaty: od 10 do 84 rat. Maksymalna stopa oprocentowania kredytu online wynosi 18,50%.
Jeżeli otrzymałeś w ciągu ostatnich 30 dni indywidualną propozycję kredytu gotówkowego dostępną w trybie online, zostanie Ci ona przedstawiona po złożeniu wniosku.

67 / 100