Weź kredyt dziś, pierwszą ratę zapłacisz dopiero za 3 miesiące.
Prowizja 0%
RRSO 13,2%
Kwota do 200 000 zł
Okres kredytowania do 120 miesięcy
Bez wychodzenia z domu
Sprawdź i sięgnij wygodnie po kredyt gotówkowy w kilku krokach


WYMOGI:
– ukończone 18 lat,
– posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
– stałe i udokumentowane źródło dochodu,
– posiadanie zdolności kredytowej,
– zamieszkanie i uzyskiwanie dochodów na terenie Polski,
– stałe i udokumentowane źródło dochodu,
– posiadanie lub założenie Velokonta i zapewnienie wpływów min. 2 000 zł na konto,
– wykonanie minimum 5 płatności kartą debetową do konta lub BLIKIEM,
– brak historii kredytowej w Velobanku,
– posiadanie lub wyrażenie zgód marketingowych

Klienci decydując się na kredyt gotówkowy w VeloBanku mają możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty kredytu nawet do 200 000 zł z ratą i okresem kredytowania dopasowanym do możliwości klientów.

Klienci decydując się na kredyt gotówkowy w VeloBanku mają możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty kredytu nawet do 200 000 zł z ratą i okresem kredytowania dopasowanym do możliwości klientów.


Korzyści dla klienta

Za wzięcie kredytu na selfie i spełnienie warunków promocji „Weź kredyt na selfie i zyskaj kartę prezentową Allegro”, Klient może zyskać 200 zł do Allegro.

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?
1) złożyć w banku wniosek kredytowy o udzielenie kredytu na selfie i otrzymać pozytywną decyzję kredytową,
2) podpisać z bankiem umowę kredytu na selfie na kwotę netto nie niższą niż 2 000 zł (dwa tysiące złotych),
3) mieć wyrażone lub wyrazić wymagane zgody marketingowe dla banku, na dzień zawarcia umowy,
zawrzeć lub posiadać umowę o kanały zdalne,
4) nie złożyć/ nie mieć złożonego wypowiedzenia ani nie odstępować od zawartej umowy kredytu na selfie oraz umowy o kanały zdalne w dniu przekazania nagrody.

Karta podarunkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części (powyższe dotyczy także sytuacji, gdy karta podarunkowa nie zostanie zrealizowana w okresie ważności).

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 44 850 zł, całkowita kwota do zapłaty 68 699,84 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 23 849,84 zł (w tym: prowizja – 0 zł, odsetki – 23 849,84 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu – 0 zł), 88 miesięcznych rat równych w wysokości po 780,68 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 20.01.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Z oferty możesz skorzystać, jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś/miałaś kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w VeloBank S.A., masz aktywne zgody marketingowe (w tym sms, mejl i telefon) oraz zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz warunek oferty, tj. będziesz mieć VeloKonto i co miesiąc: zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie spełnisz warunku oferty, od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. – do czasu ponownego spełnienia warunku. Maksymalna kwota kredytu 200 tys. zł na okres do 10 lat. Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej. Prowadzenie VeloKonta to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz w placówkach oraz na velobank.


54 / 100