Pierwsza pożyczka w kwocie do 5000 zł
Kolejna pożyczka w kwocie do 10000 zł
Czas trwania pożyczki 30dni
RRSO 313,50%

Jak To Działa?

Loan obtain step

Wybierz kwotę, termin spłaty i złóż wniosek.

Loan obtain step

Potwierdź numer rachunku bankowego.

Loan obtain step

Czekaj na decyzję i ciesz się dodatkowymi środkami!

Pożyczka online z Wandoo

Oferujemy pożyczki pozabankowe, które uzyskasz szybko i bez wychodzenia z domu. Samodzielnie zdecydujesz, ile pieniędzy chcesz pożyczyć oraz na co je wydasz. Termin spłatyjest stały bez względu na pożyczonąkwotę i wynosi 31 dni!

Wystarczy, że w formularzu wybierzesz potrzebnąkwotę, a następniewypełnisz wniosek. W ciągu kilkunastu minut dostaniesz odpowiedź.

Pożyczkę przez internet udzielamy na atrakcyjnych zasadach –

Pożyczki online sprawdząsię w każdej sytuacji, w której potrzebujesz wsparcia finansowego, ale jednocześnie masz pewność,żebędziesz w stanie je spłacić. Zakup lepszego sprzętu AGD, przedłużenie wakacji o kilka dni czy czasowa atrakcyjna promocja na upatrzony wcześniejprzedmiot. Nasza pożyczka pozwala śmielej marzyć i pozwolić sobie na spełnienie tych marzeń.

Masz chwilowe trudności ze spłatą w wyznaczonym terminie? Umożliwiamy refinansowanie zaciągniętejpożyczki i zmianę terminu spłaty o 31 dni!

Warunki pożyczki

Na początek, jako nowemu klientowi, możemy zaoferować Ci maksymalnie do 3000 zł na okres 30 dni z RRSO 311,90%. Po terminowej spłacie limit wzrasta do 8000 zł na 30 dni. Dokładną wysokość kosztów związanych z pożyczką możesz sprawdzić na kalkulatorze, znajdującym się na stronie głównej www.wandoo.pl lub podczas kontaktu z naszym konsultantem.

Bez względu na wysokość zobowiązania termin spłaty to 30 dni. Miej pewność, że będziesz mógł zabezpieczyć daną kwotę i spłacić ją w wyznaczonym czasie. Zawsze możesz spłacić swoją pożyczkę wcześniej – nie pobieramy prowizji z tego tytułu.

W jednym momencie możesz mieć otwartą tylko jedną pożyczkę. Chroni Cię to przed ryzykiem zaciągnięcia zobowiązania, które przekroczy Twoje możliwości finansowe.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki standardowej udzielanej za pośrednictwem Serwisu: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 313,50%, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 18,5 % (zmienna), Całkowita kwota pożyczki: 1500 zł, Całkowity koszt pożyczki: 185,09 zł, w tym: (i) Prowizja: 162,32 zł, (ii) Odsetki: 22,77 zł, Całkowita kwota do zapłaty: 1685,09 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na dzień: 05.02.2024 r.

Wymagania i dokumenty niezbędne przy wnioskowaniu o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty i odbywa się całkowicie online. Nie musisz dzwonić, ani przychodzić osobiście. Dla Twojej wygody zminimalizowaliśmy liczbę niezbędnych dokumentów do dowodu osobistego. Jego numer musisz wpisać w odpowiednie pole w formularzu, na podstawie którego następuje ocena wniosku.

Dodatkowo w formularzu trzeba będzie wpisać kilka niezbędnych informacji, które pomogą zweryfikować Twoją sytuację finansową i zwiększyć szansę na to, że pożyczka trafi na Twoje konto. To przede wszystkim forma zatrudnienia, wysokość zarobków, czy numer PESEL.

Po podaniu wszystkich danych rozpocznie się proces weryfikacji, po którym otrzymasz odpowiedź o udzieleniu pożyczki lub odrzuceniu wniosku. Przyznanie pożyczki zależy od pozytywnej oceny Twojej zdolności kredytowej.

Jakie wymagania musisz spełnić?

  1. Masz skończone 20 lat.
  2. Posiadasz nr PESEL i dowód osobisty.
  3. Mieszkasz w Polsce.
  4. Nie masz opóźnień w spłatach innych kredytów i pożyczek.
  5. Nie widniejesz w rejestrze dłużników.
  6. Masz osobiste konto bankowe i aktywny numer telefonu komórkowego
  7. Uzyskałeś pozytywną ocenę Twojej zdolności kredytowej.

 

70 / 100