Pożyczka online od ręki, szybko i bez dodatkowych warunków!
Pierwsza pożyczka do 5000 zł,
kolejna aż do 10000 zł
RRSO 313,50%

Pożyczka online z Avinto

Oferujemy pożyczki pozabankowe, które uzyskasz szybko i bez wychodzenia z domu. Samodzielnie zdecydujesz, ile pieniędzy chcesz pożyczyć oraz na co je wydasz. Termin spłaty jest stały bez względu na pożyczoną kwotę i wynosi 30 dni!

Wystarczy, że w formularzu wybierzesz potrzebną kwotę, a następnie wypełnisz wniosek. W ciągu kilkunastu minut dostaniesz odpowiedź.

Pożyczkę przez internet udzielamy na atrakcyjnych zasadach –

Pożyczki online sprawdzą się w każdej sytuacji, w której potrzebujesz wsparcia finansowego, ale jednocześnie masz pewność, że będziesz w stanie je spłacić. Zakup lepszego sprzętu AGD, przedłużenie wakacji o kilka dni czy czasowa atrakcyjna promocja na upatrzony wcześniej przedmiot. Nasza pożyczka pozwala śmielej marzyć i pozwolić sobie na spełnienie tych marzeń.

Masz chwilowe trudności ze spłatą w wyznaczonym terminie? Umożliwiamy refinansowanie zaciągniętej pożyczki i zmianę terminu spłaty o 30 dni!

Warunki pożyczki

Na początek, jako nowemu klientowi, możemy zaoferować Ci maksymalnie do 3000 zł na okres 30 dni z RRSO 311,90%. Po terminowej spłacie limit wzrasta do 8000 zł na 30 dni. Dokładną wysokość kosztów związanych z pożyczką możesz sprawdzić na kalkulatorze, znajdującym się na stronie głównej www.avinto.pl lub podczas kontaktu z naszym konsultantem.

Bez względu na wysokość zobowiązania termin spłaty to 30 dni. Miej pewność, że będziesz mógł zabezpieczyć daną kwotę i spłacić ją w wyznaczonym czasie. Zawsze możesz spłacić swoją pożyczkę wcześniej – nie pobieramy prowizji z tego tytułu.

W jednym momencie możesz mieć otwartą tylko jedną pożyczkę. Chroni Cię to przed ryzykiem zaciągnięcia zobowiązania, które przekroczy Twoje możliwości finansowe.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki standardowej udzielanej za pośrednictwem Serwisu:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 313,50 %, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 18,5 % (zmienna), Całkowita kwota pożyczki: 1500 zł, Całkowity koszt pożyczki: 185,09 zł, w tym: (i) Prowizja: 162,32 zł, Odsetki (kapitałowe): 22,77 zł, Całkowita kwota do zapłaty: 1685,09 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni.
Stan na dzień: 05.01.2024

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Jeśli interesuje Cię pożyczka online wybierz na stronie głównej www.avinto.pl potrzebną kwotę, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Wypełnij wniosek, podając wszystkie niezbędne dane i prześlij formularz do weryfikacji. Konieczne będzie podanie numeru Twojego rachunku bankowego, który następnie zweryfikujemy.

Możemyzrobić to na dwa sposoby:

checkmark

  • poprzez usługę Kontomatik (konieczne będzie zalogowanie się do swojego konta bankowego),

checkmark

  • poprzez dokonanie ze swojego konta osobistego przelewu w wysokości symbolicznej kwoty 0,01 zł.

Weryfikacja Twojego wniosku o pożyczkę, a także ocena Twojej zdolności kredytowej może potrwać kilka minut. O wyniku weryfikacji oraz podjętej decyzji kredytowej poinformujemy Cię poprzez wiadomość sms oraz e-mail.

Masz już u nas konto i chcesz złożyć wniosek o kolejną pożyczkę? Zaloguj się na swój profil w prawym górnym rogu, wybierz kwotę na suwaku i wyślij formularz. Po rozpatrzeniu wniosku poinformujemy Cię o decyzji i dalszych krokach.

Kolejna pożyczka może być również przyznana przez telefon. Zadzwoń pod numer 608 913 166 i weź pożyczkę bez wychodzenia z domu!

Pieniądze przesyłamy na bieżąco, jednak pamiętaj, że dokładny czas zaksięgowania i wypłaty pożyczki jest uzależniony od godzin pracy Twojego banku. Miej na uwadze, że jeśli otrzymasz pozytywną decyzję w piątek wieczorem lub w weekend to gotówka prawdopodobnie wpłynie na Twoje konto w najbliższy poniedziałek. Pamiętaj o tym, planując swój budżet.

Wymagania i dokumenty niezbędne przy wnioskowaniu o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty i odbywa się całkowicie online. Nie musisz dzwonić, ani przychodzić osobiście. Dla Twojej wygody zminimalizowaliśmy liczbę niezbędnych dokumentów do dowodu osobistego. Jego numer musisz wpisać w odpowiednie pole w formularzu, na podstawie którego następuje ocena wniosku.

Dodatkowo w formularzu trzeba będzie wpisać kilka niezbędnych informacji, które pomogą zweryfikować Twoją sytuację finansową i zwiększyć szansę na to, że pożyczka trafi na Twoje konto. To przede wszystkim forma zatrudnienia, wysokość zarobków, czy numer PESEL.

Po podaniu wszystkich danych rozpocznie się proces weryfikacji, po którym otrzymasz odpowiedź o udzieleniu pożyczki lub odrzuceniu wniosku. Przyznanie pożyczki zależy od pozytywnej oceny Twojej zdolności kredytowej.

Jakie wymagania musisz spełnić?

checkmark

  • Masz skończone 20 lat.

checkmark

  • Posiadasz nr PESEL i dowód osobisty.

checkmark

  • Mieszkasz w Polsce.

checkmark

  • Nie masz opóźnień w spłatach innych kredytów i pożyczek.

checkmark

  • Nie widniejesz w rejestrze dłużników.

checkmark

  • Masz osobiste konto bankowe i aktywny numer telefonu komórkowego

checkmark

  • Uzyskałeś pozytywną ocenę Twojej zdolności kredytowej.
Refinansowanie pożyczki

Wiemy, że czasami zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, dlatego oferujemy opcję refinansowania pożyczki online. Refinansowanie polega na tym, że Twoja pożyczka zostaje spłacona przez innego pożyczkodawcę – zawierasz zatem nową umowę pożyczki z innym pożyczkodawcą. Dzięki temu Twoja pierwotna pożyczka zostaje spłacona w terminie, a Ty zyskujesz dodatkowy czas na spłatę zobowiązania u nowego pożyczkodawcy. Umowę o pożyczkę refinansującą możesz zawrzeć na okres 30 dni. RRSO dla pożyczki refinansującej udzielanej za naszym pośrednictwem wynosi: 313,50%.

77 / 100