Pożyczka w kwocie od 100 zł do 30000 zł
Okres pożyczki od 2 do 24 miesięcy
Z dowolną historią kredytową,
wiekiem do 75 lat, przez całą dobę
i siedem dni w tygodniu.

 

Aby uzyskać pieniądze online,
potrzebujesz:

Uzyskiwanie pożyczki i opłacanie usług

1

Rejestracja w serwisie

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta. Zajmie tylko 10 minut. Do rejestracji potrzebujesz: telefonu komórkowego do odbierania wiadomości SMS, poczty email i karty płatniczej.

2

Płatność za usługi

Usługi świadczone przez serwis są odpłatne. Aby zapłacić za nie po rejestracji, musisz podłączyć swoją kartę płatniczą do konta w Cashbro. Zostanie z niej pobrana prowizja. Koszt korzystania z usług to 19,99 euro za 15 dni.

3

Wybór kredytu

Po zakończeniu rejestracji otrzymasz swój scoring kredytowy, a także ogólny kwestionariusz do wysłania pocztą do dużej liczby organizacji kredytowych. Dodatkowo, przedstawiona zostanie lista najkorzystaniejszych pożyczek. Aktywacja usługi nie gwarantuje uzyskania pożyczki. Pobrana opłata serwisowa nie jest zwracana.

4

Warunki kredytu

Oprocentowanie kredytu lub pożyczki wynosi nie mniej niż 30% i nie więcej niż 365%. Okres kredytowania to od 60 dni do maksymalnie 2 lat.

Jak działa serwis

Wypełnienie formularza w ciągu 5 minut
Prosty i intuicyjny interfejs pozwala szybko wypełnić wniosek, zaledwie w kilka minut.
Duża lista opcji kredytowych
Po zarejestrowaniu się w serwisie będziesz miał dostęp do wielu różnych opcji pożyczki, z możliwością wyboru kwoty i terminu pożyczki.
Mam
Przydatne narzędzia
Stając się użytkownikiem usługi, możesz wysłać swój profil do kilku firm jednocześnie, uzyskać informacje o swojej zdolności kredytowej, aktualnych kursach wymiany i kalkulatorze kredytu.
71 / 100