Nawet 5,75% w skali roku
Sam zdecyduj, który okres trwania lokaty najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.
Możesz dokonywać wpłat od 5 000 zł do maksymalnie w sumie 12 000 000 zł wszystkich zdeponowanych środków.

Bezpieczny depozyt w solidnym Banku
BFF Banking Group jest największym niezależnym specjalistycznym podmiotem finansowym we Włoszech i wiodącą instytucją w Europie, specjalizującą się w faktoringu i pożyczkach dla administracji publicznej, a we Włoszech także w usługach związanych z instrumentami kapitałowymi, bankowością i płatnościami korporacyjnymi.

Lokata Facto w kilku krokach

  • 1. Informacje o Lokatach Facto i Rachunkach Depozytowych znajdziesz w sekcji „Dokumenty dla Klienta”.
  • 2. W celu rozpoczęcia wniosku rejestracyjnego kliknij „Zarejestruj się”.
  • 3. Przygotuj swój dowód tożsamości oraz numer rachunku zewnętrznego, który powiązany będzie z rachunkiem depozytowym Lokaty Facto. Zwróć uwagę, żeby był to rachunek indywidualny w polskim banku, którego dane będą takie same, jak te, które wskazano we wniosku rejestracyjnym. Zatwierdź wniosek.
  • 4. Zaloguj się do bankowości elektronicznej za pomocą loginu z wiadomości email z adresu powiadomienia@bff.com. Jednorazowe hasło otrzymasz SMS’em.
  • 5. Wykonaj przelew aktywacyjny z podanego wcześniej rachunku zewnętrznego na dowolną kwotę. Numer rachunku depozytowego znajdziesz od razu po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej.Wybierz okres trwania Lokaty i ciesz się zyskami.
Możesz dokonywać wpłat od 5 000 zł do maksymalnie w sumie 12 000 000 zł wszystkich zdeponowanych środków.

63 / 100