.

Ta karta to Kosmos!
Przetestuj jej możliwości a Bank odda Ci 5 zł za każdą transakcję
Nawet 600 zł do zgarnięcia
0 zł za wydanie i użytkowanie karty
Rabaty do 50% i nagrody za transakcje.

Dlaczego warto przetestować Kartę Kredytową ?

Karta Kredytowa Citibank to nie tylko połączenie karty płatniczej i kredytu z 56 dniowym okresem bezodsetkowym. To też inne, bardzo przydatne funkcje, które warto poznać i przetestować jak: chargeback, kup teraz – zapłać później, bilety w przedsprzedaży na wybrane koncerty światowych gwiazd, zniżki i rabaty w ramach programu Citi Specials i Bezcenne Chwile Mastercard. A do tego?

Citi Specials i Bezcenne Chwile Mastercard. A do tego?

Poznaj wszystkie benefity Karty!

Wygodny kredyt do 56 dni

Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je we wskazanym przez nas terminie. W określonych przypadkach maksymalny czas od wykonania transakcji do jego spłaty wynosi nawet 56 dni.

Komfortowe raty dostępne od ręki

Każdą transakcję powyżej 100 PLN możesz samodzielnie rozłożyć nawet na 12 rat w Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile. Bez żadnych formalności. RRSO 23,15%

Chargeback

Jeżeli zapłaciłeś kartą za usługę, która nie została zrealizowana możesz zgłosić to do banku, który w Twoim imieniu ubiegać się będzie o zwrot kosztów usługi.

Rabaty i nagrody za transakcje

Zyskujesz dostęp do rabatów, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą.

Google Pay i Apple Pay, czyli Twoja karta w telefonie

Dodając kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody

Płać za codzienne i niecodzienne zakupy, bo za każdą płatność zgarniasz punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile, które możesz wymieniać na nagrody.

 • Minimalne wymagania do ubiegania się o kartę kredytową

  Osoba fizyczna

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto – minimum 1200 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

  Działalność gospodarcza

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto – minimum 2500 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 2 lata

  Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

   • ​Przykład reprezentatywny

    Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 23,15% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł , całkowita kwota do zapłaty 11174,17 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 18,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1174,17 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1030,17 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 931,18 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 05/10/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

60 / 100