Prosty, szybki i bezpieczny program do wystawiania faktur i rachunków online.
– Wirtualny segregator na dokumenty przychodowe i kosztowe Twojej firmy.
– Umożliwia dodawanie dokumentów kosztowych i przychodowych.
– Dostępne księgowanie online dzięki aplikacji, na podstawie której wszystkie wydatki i przychody zostaną automatycznie zaksięgowane.
– Rozliczenia podatkowe w 30 sekund.
– Możliwość skontaktowania się z osobistym asystentem podatkowym, który jest dyplomowanym ekspertem. Rozjaśni wszelkie wątpliwości i pomoże w rozwiązaniu problemów.

Ty prowadzisz firmę,
my zajmujemy się księgowością!

Wystawiaj faktury

Podstawą prowadzenia księgowości są przychody, dlatego w księgowości online Faktura.pl otrzymasz zintegrowany program do faktur, byś mógł je wystawiać.

Dodawaj dokumenty

Prowadząc firmę otrzymujesz dokumenty kosztowe za każdy firmowy zakup. Wystarczy, że dodasz taki dokument do faktura.pl, a jego opisaniem i księgowaniem zajmiemy się my.

Wyliczaj podatki

Wystarczy jeden klik. Jeżeli wystawiasz faktury i dodajesz dokumenty kosztowe do faktura.pl nasz inteligentny asystent księgowy wyliczy Twoje zobowiązania podatkowe i składkę ZUS.

Faktura.pl to więcej niż księgowość!

Wystawianie faktur online

Wystawienie faktury w naszym programie odbywa się w stu procent.

Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu i rzecz jasna, konto w Faktura.pl. Wystawienie dokumentu to intuicyjna i (mamy nadzieję) przyjemna czynność. Powtarzany przez ostatnie lata slogan „Najprostszy program do wystawiania” to nie mit. Najszybsi użytkownicy Faktura.pl radzą sobie z wystawieniem dokumentu w czasie krótszym niż 30 sekund!

Wypróbuj za darmo

Dodawanie dokumentów kosztowych

Każdy przedsiębiorca niezależnie od wielkości biznesu otrzymuje dokumenty kosztowe kupując niezbędne towary, rozliczając się z podwykonawcami, czy otrzymując comiesięczną fakturę za leasing wymarzonego samochodu.

Dodawanie dokumentów kosztowych to funkcja, dzięki której wszystkie dokumenty – przychodowe i kosztowe – będziesz mieć w jednym miejscu. Kiedy na stacji benzynowej otrzymasz fakturę za paliwo wystarczy, że zrobisz jej zdjęcie. Kiedy operator sieci komórkowej wyśle Ci fakturę mailem wystarczy przesłać ją dalej do faktura.pl. Kiedy masz ją na komputerze wystarczy jedno przeciągnięcie myszy po ekranie.

Wypróbuj za darmo

Wirtualny segregator na dokumenty

Dokumenty firmy to nie tylko faktury przychodowe i kosztowe. Mając to na uwadze dodaliśmy do naszego programu segregator. To bezpieczny wirtualny dysk z najważniejszymi dokumentami Twojej firmy.

Z doświadczenia wiemy że, umowy, aneksy, urzędowe pisma, pliki bankowe oraz pełnomocnictwa to dokumenty, które są wielokrotnie wykorzystywane przez przedsiębiorców i ich księgowych. W faktura.pl będziesz mieć je w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki – Twojej, lub jeśli tego chcesz Twojego księgowego.

Wypróbuj za darmo

Księgowanie online

To funkcja, która upraszcza prowadzenie firmy tysiącom przedsiębiorców. Wystarczy, że wystawiasz faktury i na bieżąco przesyłasz do systemu dokumenty kosztowe. Twoje przychody i wydatki zostaną automatycznie zaksięgowane przez naszą aplikację na podstawie wystawionych dokumentów, skanów faktur kosztowych, plików PDF a nawet zdjęć. Księgowanie nigdy nie było prostsze.

Wypróbuj za darmo

Rozliczenia podatkowe w 30 sekund

Dzięki naszej aplikacji nie musisz kompletować dokumentów, wysyłać ich do księgowej i cierpliwie czekać aż otrzymasz rozliczenie podatkowe. W Faktura.pl wyliczymy wysokość zaliczki na podatek dochodowy, wysokość podatku VAT oraz wysokość składki ZUS w mniej niż 30 sekund na podstawie wprowadzonych przez Ciebie do systemu dokumentów.

Wypróbuj za darmo

Osobisty asystent księgowy

Prowadzenie księgowości online z pomocą Faktura.pl to prosta i (mamy nadzieję) przyjemna sprawa. Mamy jednak świadomość, że każdy przedsiębiorca potrzebuję czasami pomocy i wsparcia. Dlatego w naszej aplikacji zawsze możesz skontaktować się z Osobistym asystentem księgowym. To dyplomowany ekspert, który pomoże Ci w rozwiązaniu problemu i rozjaśni wszelkie wątpliwości.

67 / 100