Z Citi Cimplicity wszystko gra
Zgarnij głośnik JBL Charge 5
RRSO 23,15%
Oferta dla nowych klientów, ważna do wyczerpania puli 250 umów, do 15.01.2024.

Jak skorzystać z oferty „Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge 5”?

 1. Złóż wniosek o kartę

  Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

 2. Aktywuj kartę online

  Aktywuj Kartę Kredytową w aplikacji lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile.

 3. Otrzymaj głośnik JBL Charge 5

  Aby otrzymać głośnik JBL Charge 5, wystarczy, że w każdym z dwóch miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonasz transakcji na kwotę minimum 1 000 zł.

Z naszą kartą kredytową zyskujesz nie tylko na start:​

Brak opłat za kartę, kiedy jej używasz

Opłata roczna za wydanie i obsługę karty wynosi 0 zł jeśli dokonujesz transakcji na minimum 1000 zł miesięcznie. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Wygodny kredyt do 56 dni

Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je we wskazanym przez nas terminie. W określonych przypadkach maksymalny czas od wykonania transakcji do jego spłaty wynosi nawet 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.

Komfortowe raty dostępne od ręki

Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie rozłożyć nawet na 12 rat w Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile. Bez żadnych formalności. RRSO 22,54%

Rabaty do 50% i nagrody za transakcje

Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

Chargeback

Jeżeli zapłaciłeś kartą za usługę, która nie została zrealizowana możesz zgłosić to do banku, który w Twoim imieniu ubiegać się będzie o zwrot kosztów usługi.

Google Pay i Apple Pay, czyli Twoja karta w telefonie

Dodając kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

Informacje dodatkowe

 • Minimalne wymagania do ubiegania się o kartę kredytową

  Osoba fizyczna

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto – minimum 1200 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

  Działalność gospodarcza

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto – minimum 2500 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 2 lata

  Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 • ​Przykład reprezentatywny

  Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 23,15% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł , całkowita kwota do zapłaty 11174,17 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 18,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1174,17 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1030,17 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 931,18 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 05/10/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

 • ​Informacje prawne

  Oferta „Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge” jest ważna do 15.01.2024 lub do wyczerpania puli 250 umów zawartych o kartę płatniczą – główną Kartę Kredytową Citibank Citi Simplicity, które zostaną zawarte w ramach Oferty na warunkach określonych niniejszym Regulaminem. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

  Szczegółowe informacje na temat programu Mastercard® Bezcenne® Chwile dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

58 / 100