Bez wychodzenia z domu i zbędnego czekania
Nowa generacja kart kredytowych
nie korzystasz, nie płacisz
brak opłaty za wydanie karty
limit do 3000 zł

Cardina prowadzi działalność z zakresu pozabankowych kart kredytowych. Za misję obrała sobie tworzenie i umacnianie niezależnej pozabankowej sieci finansowej, odpowiadającej na potrzeby współczesnego konsumenta.

Wydawcą karty jest Cardina Sp. z o.o która posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Karta wydawana jest we współpracy z MasterCard i Santander Bank S.A.

FASTCASH: Możliwość uruchomienia do 80% przyznanego limitu za pomocą zlecenia płatniczego. Klient dokonuje wyboru na etapie składania wniosku o kartę kredytową. Po przyznaniu limitu kredytowego, wskazana kwota zostaje przekazana na rachunek bankowy Klienta.


WYMOGI:
– wiek: 25 – 65 lat,
– posiadanie polskiego obywatelstwa,
– posiadanie aktywnego telefonu komórkowego oraz własnego rachunku bankowego,
– brak zaległości w spłacie innych produktów finansowych (bazy: CRIF, BIG, KRD).

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Cardina (limitu kredytowego udzielonego na podstawie Umowy o Kartę):

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 139,5% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4185 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1185 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę wykorzystanego Limitu kredytowego 1185 zł). Umowa zawarta na okres 12 miesięcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 02/11/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

69 / 100