Oprocentowanie stałe
Decyzja kredytowa nawet w 15 min od rozpoczęcia wniosku
Ściągnij aplikację i złóż wniosek online z szybką decyzją kredytową.
Pobierz aplikację
Do 150 000 zł
RRSO 11,99%
0% prowizji
Cały proces w aplikacji
Bez ukrytych opłat
Decyzja kredytowa 7 dni w tygodniu
100% online

Jakie warunki musisz spełniać, aby móc uzyskać pożyczkę gotówkową?

Posiadać regularny dochódOsiągasz dochód na podstawie umowy o pracę, zlecenie, o dzieło bądź posiadasz emeryturę lub rentę.
Konto w bankuTwoje dochody są przelewane na wskazane przez Ciebie konto w banku w którym posiadasz bankowość elektroniczną.
Dowód osobistyTo jedyny dokument jaki będzie Ci potrzebny w procesie wnioskowania o pożyczkę, konieczne jest posiadanie fizycznego dokumentu.

Nadal masz wątpliwości?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1. Musisz posiadać polski dowód osobisty ważny jeszcze co najmniej 31 dni

2. Musisz posiadać regularny dochód na podstawie umowy o pracę, zlecenie, o dzieło bądź posiadać emeryturę lub rentę.

3. Musisz posiadać polski numer telefonu oraz konto w banku na które wpływa wynagrodzenie

Dzięki naszej mobilnej aplikacji będziesz w stanie udostępnić swoje wrażliwe dane w bezpieczny dla Ciebie sposób. Dzięki naszemu rozwiązaniu proces aplikowania o pożyczkę jest wyjątkowo prosty.

Nie, by wziąć pożyczkę nie ma potrzeby zakładania dodatkowego konta. Pieniądze wyślemy bezpośrednio na Twój istniejący rachunek bankowy.

Weryfikacja odbywa się poprzez jednorazowe logowanie na Twoje konto bankowe. Dane logowania są zabezpieczone przez Twój bank, nie są przez nas zapisywane i nie mamy do nich dostępu.

Pożyczkę możesz spłacić za pomocą dedykowanego numeru rachunku IBAN. Wybierz dogodną dla siebie opcję spłaty – zlecenie stałe lub możliwość elastycznej spłaty. Nasza elastyczna rata pozwoli Ci spłacać zobowiązanie w dogodnym dla Ciebie momencie.

 

59 / 100