Pierwsza Pożyczka od 100 do 5000 zł na RRSO 0%
Dowolna historia kredytowa
Bez prowizji

 

Na co możesz przeznaczyć mikropożyczkę?

Często zadawane pytania

Jak działa wasz serwis?

Crezu to serwis online, który wyszukuje zindywidualizowane oferty pożyczek, odpowiadające Twoim potrzebom i zdolności kredytowej. Wybieramy dla Ciebie najlepsze opcje spośród dziesiątek pożyczkowaców. Dowiedz się więcej o nas na naszej stronie Jak to działa.

Ile to kosztuje?

W przeciwieństwie do większości innych serwisów nie pobieramy opłat za korzystanie z naszych usług. Wszystkie funkcje są dostępne całkowicie bezpłatnie.

Czy możecie zapewnić moją anonimowość?

Oczywiście! Używamy Twoich danych wyłącznie do wyszukiwania spersonalizowanych ofert dla Ciebie i porównywania ich z wymaganiami stawianymi przez naszych partnerów pożyczkowych.

Czy jest możliwe otrzymanie pożyczki, nawet gdy mam złą historię kredytową?

Oferujemy również opcje zatwierdzania wniosków dla klientów z bieżącymi zaległościami i niską zdolnością kredytową.

Jakich warunków mogę się spodziewać?

Pożyczkobiorcy ustalają kwotę i oprocentowanie. Nasza usługa pozwala wybrać najlepsze warunki spośród dziesiątek, a nawet setek ofert. Ty decydujesz, które warunki Ci odpowiadają.

Jakie są wymagania wobec pożyczkobiorców?

Aby móc skorzystać z naszego serwisu, wystarczy podać numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail, a następnie wybrać warunki i powód pożyczki. Będziemy również potrzebować Twojego pełnego imienia i nazwiska. Aby skorzystać z naszej usługi, musisz mieć od 18 do 70 lat.

 

59 / 100