Duocash.pl oferuje ratalne pożyczki pozabankowe do 25 000 zł nawet na 60 miesięcy.

WYMOGI:
– wiek: 18-75 lat,
– zamieszkanie na terenie Polski,
– posiadanie zdolności kredytowej, która pozwoli regulować comiesięczne raty,
– pożyczkobiorca nie może znajdować się w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

KWOTA POŻYCZKI: 5000 – 150000 zł
CZAS SPŁATY POŻYCZKI: 12 – 120 M-CY

Pożyczka z gwarantem

Dobre tradycje w nowej odsłonie

Dobre tradycje w nowej odsłonie

Kiedyś instytucje finansowe bardzo często wykorzystywały poręczenie jako sposób zabezpieczenia spłaty kredytu. Rozwój technologiczny sprawił, że ludzi zastąpiły komputery, a punktowa ocena zdolności kredytowej stała się ważniejsza niż wzajemne zaufanie. Człowiek i jego historia przestały mieć znaczenie, a wiele osób zostało wykluczonych z możliwości uzyskania dodatkowych pieniędzy. DuoCash chce to zmienić – nie przekreślamy nikogo ze względu na negatywną historią kredytową. Jeśli ktoś ufa Ci na tyle, żeby zostać gwarantem twojej pożyczki, możesz liczyć na wsparcie finansowe od DuoCash.

Decyzje podejmowane przez prawdziwych ludzi

Decyzje podejmowane przez prawdziwych ludzi

W DuoCash to nie komputery decydują o przyszłości ludzi. Bierzemy pod uwagę, że każda osoba ma za sobą inną historię i nie można osądzać nikogo według jednego schematu. Nawet jeśli kiedyś podjąłeś złe decyzje finansowe, nie masz obecnie pracy albo pracujesz na własny rachunek i nie zawsze osiągasz zyski, w DuoCash możesz starać się o dodatkowe środki. Wystarczy, że bliska osoba – ktoś z rodziny lub przyjaciel – poświadczy Twoją pożyczkę. Mając gwaranta, możesz spokojnie starać się o wsparcie finansowe.

Czy trudno jest zostać gwarantem?

Czy trudno jest zostać gwarantem?

Jeśli bliska Ci osoba potrzebuje wsparcia finansowego, możesz jej pomóc zostając gwarantem w procesie starania się o pożyczkę. Wystarczy kilka minut, aby poprawić czyjąś sytuację i ułatwić uzyskanie dodatkowych pieniędzy. W celu poręczenia pożyczki Twojej siostry, kuzyna czy przyjaciela, musisz tylko uzupełnić kilka pól formularza i poświadczyć przez telefon, że rozumiesz warunki zawieranej umowy. Wystarczy odrobina dobrej woli, aby w ciągu chwili zupełnie odmienić czyjąś sytuację finansową. Wypełniając wniosek pokażesz, że ufasz komuś na tyle, by poręczyć jego pożyczkę. Jeżeli to zrobisz, my również nie będziemy mieć powodów, aby odrzucić wniosek pożyczkobiorcy.

75 / 100