Fandla – Faktoring Gotówka za fakturę w 5 minut

INFO KLIKNIJ TU !!!

100% online, żadnych papierowych dokumentów

Bez dokumentów finansowych
Bez stałych kosztów, bez stałych zobowiązań

Co nas wyróżnia?

100% online, żadnych papierowych dokumentów (wystarczy fv).

Wypłacamy nawet 100% wartości faktury brutto (minus prowizja).

Wygodny panel wszystkie faktury w jednym miejscu.

Wygodna umowa ramowa, bez stałych kosztów, bez stałych zobowiązań.

Bez dokumentów finansowych, bez zaświadczeń, bez formalności.

Odbiorca potwierdza fakturę jednym kliknięciem
Skorzystaj z Fandla

PARTNERSTWO
W relacjach biznesowych cenimy zaufanie i kulturę. Darzymy szacunkiem każdego naszego Partnera zarówno klienta, jego (Państwa) klientów jak i naszych dostawców. Od każdego czerpiemy ciekawą wiedzę w zamian oferując swoje doświadczenie w świecie finansów.

WYGODA
Wiemy jak bardzo istotna jest wygoda, intuicyjność obsługi, proste rozwiązania. Szanujemy czas naszych partnerów – klientów – wiemy, że macie Państwo ważniejsze sprawy niż faktoring. A ponieważ faktoring to nasza pasja, to kontakt, obsługa, produkt, wsparcie z naszej strony ma jeden cel: Waszą wygodę.

BEZPIECZEŃ0STWO
Mamy solidnych inwestorów, spełniamy najwyższe standardy finansowe, dbamy o cyberbezpieczeństwo Państwa, czyli naszych wspólnych transakcji. Bezpieczeństwo to nie tylko klimat biznesowy, to konkretne rozwiązania.

ELASTYCZNOŚĆ
Wiemy, że naturalną sprawą jest sezonowość, że każdy chce się rozwijać, że trzeba wykorzystać każdą okazję, bo biznes to Państwa i nasza pasja. Dla nas to klient decyduje jak chce skorzystać z naszej oferty, tak aby ta współpraca była optymalna. Optymalna z perspektywy maksymalnego wykorzystania siły Państwa pieniędzy. Nas cieszy kiedy możemy Wam pomóc!