BNP Paribas – „Wideopromocja”(bonus do 300 zł)


Konto Otwarte na Ciebie w Promocji „Wideopromocja”
  • Korzystaj aktywnie i odbierz nawet do 300 zł!
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w Polsce i zagranicą

Przystąp do promocji

w dwóch prostych krokach

ikona rejestracji w promocji

Zarejestruj się w promocji1

Kliknij w link promocyjny i złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Możesz to zrobić do 9.08.2020 r.

ikona rejestracji w promocji

Otwórz konto

Podpisz umowę do 24.08.2020 r. oraz koniecznie nadaj PIN do karty!

1 Rejestracji w promocji „Wideopromocja” można dokonać od dnia 27.07.2020 r. do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak nie dłużej niż do dnia 9.08.2020 r.

Sprawdź Regulamin

Uczestnikiem Promocji „Wideopromocja” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych i która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji

Co zrobić, żeby otrzymać nawet 300 zł?

Wystarczy, że spełnisz te 4 warunki:

1.

Zrób w sierpniu przynajmniej 5 Transakcji BLIK POS albo BLIK Internet. Wtedy otrzymasz e-kod do Biedronki o wartości 50 zł we wrześniu.

2.

Zrób we wrześniu przynajmniej 2 Transakcje Apple Pay albo Google Pay, min. 5 Transakcji BLIK POS albo BLIK Internet oraz miej wpływy na konto na łączną kwotę min. 500 zł. Wtedy otrzymasz 100 zł w październiku.

3.

Zrób w październiku przynajmniej 2 Transakcje Apple Pay albo Google Pay, min. 5 Transakcji BLIK POS albo BLIK Internet oraz miej wpływy na konto na łączną kwotę min. 500 zł. Wtedy otrzymasz 100 zł w listopadzie.

4.

Korzystaj dowolnie z Konta Osobistego z Kartą w miesiącach listopad – grudzień. Wtedy otrzymasz e-kod do Biedronki o wartości 50 zł w styczniu.

Do 21 września 2020 r. laureaci Pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową (z adresu wideopromocja@bnpparibasplus.pl) z instrukcją uzupełnienia numeru Konta, na które prześlemy nagrody.

Dopasuj kartę do Konta Otwartego na Ciebie

Teraz częściej jesteśmy w domu, ale coraz bardziej będziemy otwierać się na Świat poza nim.