Krótki wniosek i pożyczka 100% online.
Decyzja kredytowa w kilka minut.
Wypłata przelewem na konto lub dowóz gotówki.
Oferta od 1 000 do 20 000 zł
Niska rata miesięczna.
Wygodna spłata w 12, 18, 24 lub 36 ratach
RRSO 48,69%

KredytOK to firma oferująca zarówno chwilówki, jak i pożyczki ratalne. Właścicielem marki KredytOK jest Spółka Akcyjna Capital Service, której początki sięgają 1999 roku. Firma systematycznie się rozwija, a zadowolonych klientó przybywa.


WYMOGI:

– ukończone 21 lat,
– posiadanie aktywnego rachunku bankowego,
– posiadanie stałego dochodu w Polsce,
– pozytywna ocena zdolności kredytowej.

JAK WYGLĄDA WNIOSKOWANIE O POŻYCZKĘ?

Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się w 2 prostych krokach:

1 – Wypełniasz wniosek online

Wejdź na stronę kredytok  wypełnij krótki wniosek pożyczkowy. Decyzję kredytową i ofertę poznasz od razu po wysłaniu wniosku.

2 – Podpisanie umowy i wypłata gotówki

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej wystarczy zaakceptować ofertę i wybrać sposób wypłaty. Obecnie nasi Klienci mogą skorzystać z trzech możliwości: przelew na konto, odbiór gotówki w punkcie pocztowym lub dowóz przez mobilnego Doradcę KredytOK. Dokumenty pożyczkowe zostaną wysłane na adres e-mail podany na wniosku.

JAKIE WARUNKI MUSZĘ SPEŁNIĆ, ABY WNIOSKOWAĆ O POŻYCZKĘ?

Wnioskować o pożyczkę w KredytOK mogą osoby fizyczne, które ukończyły 21 lat oraz posiadają polskie obywatelstwo. Kolejnym warunkiem ubiegania się o przyznanie pożyczki jest posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz stały dochód.

CZY MOGĘ WNIOSKOWAĆ O POŻYCZKĘ, JEŚLI JESTEM W BAZACH DŁUŻNIKÓW?

Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta. W celu sprawdzenia oceny zdolności kredytowej, niezbędny jest kontakt z Doradcą Klienta.

JAKIE ŹRÓDŁA DOCHODU SĄ AKCEPTOWANE?

Akceptujemy wiele źródeł dochodu m.in.:

-umowę o pracę, zlecenie, o dzieło,
-działalność gospodarcza,
-gospodarstwo rolne,
-emerytura,
-renty,
-zasiłki,
-alimenty.

JAKIE SĄ WARUNKI UDZIELANIA POŻYCZEK?

W KredytOK możesz wnioskować o pożyczkę od 1 000 zł do 20 000 zł. Spłata pożyczki może być rozłożona na 12, 18, 24 lub 36 miesięcy. Kwota pożyczki oraz okres spłaty jest uzależniony od otrzymanej oferty. Aby poznać ofertę należy skontaktować się z Doradcą Klienta.

NIE OTRZYMAŁEM UMOWY POŻYCZKI

Prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub o kontakt z naszą infolinią celem potwierdzenia, że na wniosku został wprowadzony poprawny adres e-mail.

CZY MUSZĘ WYSYŁAĆ DO WAS DOKUMENTY?

Nie ma konieczności przesyłania do Capital Service S.A. dokumentów w formie papierowej ani za pomocą e-mail.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ SPŁACAĆ POŻYCZKĘ?

Na wskazany adres e-mail wyślemy do Ciebie harmonogram spłaty pożyczki. Raty miesięczne spłacasz przelewem na podany w umowie numer rachunku bankowego w terminach określonych w harmonogramie.

DLACZEGO WNIOSEK OTRZYMAŁ ODMOWĘ?

Najczęściej odmowa związana jest z negatywną oceną wniosku wynikającą z zadłużenia Klienta w rejestrach dłużników. Odmowa może nastąpić również na podstawie negatywnej oceny zebranych informacji w procesie uzupełniania wniosku, a także w przypadku braku kontaktu z Klientem niepozwalającym na dokończenie weryfikacji wniosku.

CO TO JEST RRSO?

RRSO, czyli Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wyliczona jest zgodnie ze wzorem zamieszczonym w Załączniku do Ustawy o Kredycie Konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. Prawo nakłada obowiązek informowania Klientów o wielkości stopy RRSO. Wielkość ta zależy w dużej mierze od okresu na jaki udzielana jest pożyczka oraz całkowitej kwoty kredytu.

CZY DANE PRZESYŁANE WE WNIOSKU DO KREDYTOK SĄ BEZPIECZNE?

Oczywiście. Wszystkie informacje o Kliencie pozyskane w procesie wnioskowania o pożyczkę są właściwie zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem osób trzecich. Otrzymane dane osobowe przetwarzamy zgodnie z prawem.

CZYM JEST MAŁA INSTYTUCJA PŁATNICZA (MIP)?

Mała Instytucja Płatnicza to rozwiązanie przeznaczone dla firm, które świadczą usługi płatnicze.

Status MIP uzyskuje się poprzez złożenie wniosku do Komisji Nadzoru Finansowego i uzyskanie wpisu w rejestrze usług płatniczych. CAPITAL SERVICE S.A. złożyła taki wniosek w 2022 r. i uzyskała wpis do tego rejestru.

Nadzór Komisji Nadzoru Finansowego(KNF). zapewnia prawidłowe funkcjonowanie oraz przejrzystości, a przede wszystkim ochronę interesów klientów.

Nadzór nad działalnością Urzędu Komisji sprawuje Prezes Rady Ministrów.

Pożyczka KredytOK
Maksymalna kwota pożyczki wynosi 12 000 zł. Reprezentatywny przykład: CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 4800 zł na okres 30 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POŻYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 1666,34 zł, ODSETKI: 1234,32 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 7700,66 zł, RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA: 48,69%, Ilość rat 30. (stan na dzień 2.04.2024 r.)

Kredyt PłatniczyOK
Reprezentatywny przykład: CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 3000 zł na okres 11 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POŻYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 572,36 zł, ODSETKI: 285,42 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 3857,78 zł, RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA: 68,26% Ilość rat 11. (stan na dzień 14.01.2024 r.)

75 / 100