Szybka pożyczka przez internet
pożyczka w kwocie od 200 zł do 15 000 zł
pożyczka do 3000 zł z RRSO 0% i do 5000 zł z rabatem 50% RRSO 107%
na okres 30 dni
dla stałych klientów RRSO 312%

Pożyczkaplus.pl – szybka pożyczka online bez zbędnych formalności

Szybko, bezpiecznie, wygodne i z niskim kosztem na zawsze – tak pożyczasz w pozyczkaplus.pl! Jedyne co musisz zrobić, żeby otrzymać tanią pożyczkę to: wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki na suwaku, złożyć wniosek i poczekać na decyzję kredytową! Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka, to musisz też pamiętać, żeby potwierdzić swoje konto bankowe – bez tego nie będziemy mogli przelać Ci środków. Pieniądze trafią na Twoje konto nawet po kilkunastu minutach od momentu decyzji o przyznaniu pożyczki.

Plusy naszej pożyczki pozabankowej przez internet

Do wszystkich wyżej wymienionych plusów dokładamy jeszcze jeden. Teraz każda spłacona w terminie pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że spłacasz dokładnie tyle, ile pożyczasz. Stali Klienci mogą liczyć na sezonowe rabaty obniżające koszty pożyczki przez internet na konto. Każdą pierwszą i kolejną pożyczkę na dowód możesz również refinansować o okres, na który została udzielona. Dzięki temu nie musisz się martwić, jeżeli nie uda Ci się zebrać całej kwoty w określonym terminie.

Jak otrzymać pierwszą darmową pożyczkę internetową?

Aby otrzymać pożyczkę pozabankową musisz się zarejestrować na naszej stronie. Proces rejestracji jest bardzo prosty i nie wymaga od Ciebie specjalnych przygotowań. Wystarczy, że masz urządzenie z dostępem do internetu, dowód osobisty i rachunek w banku z dostępem do bankowości elektronicznej. Pamiętaj, że możesz pożyczyć od 200 do 3000 zł na 30 dni za darmo, jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka i spłacisz ją w terminie.

Masz pytanie dotyczące pożyczki pozabankowej online?
Poniżej znajdziesz odpowiedź:

Ocena Twojej zdolności kredytowej przy procesie weryfikacji w portalu Pożyczka Plus nie uwzględnia analizy wpisów zamieszczonych w Biurze Informacji Kredytowej.

Z uwagi na nowelizacje ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim i wejściem w życie art. 9a ust 8 niniejszej ustawy Pożyczkodawca ma obowiązek przekazywania informacji o udzielonych po 17 maja 2023 roku kredytach do Biura Informacji Kredytowej.

Jeśli jesteś nowym klientem i korzystasz z usług Pożyczka Plus po raz pierwszy możesz otrzymać aż do 3000 zł za DARMO (RRSO 0%) lub nawet 5000 zł z RABATEM 50% (RRSO 108%) na okres 30 dni.

Przy każdej kolejnej pożyczce oferowana dostępna kwota wzrasta! Nasi stali klienci mogą wziąć pożyczkę nawet do 15 000 zł (RRSO 314%) z okresem spłat 30 dni.

To proste, wystarczy, że suwakiem ustawisz interesującą Cię kwotę, po czym określisz okres spłaty.

Aby otrzymać pożyczkę w portalu Pożyczka Plus wystarczy, że:

– posiadasz dowód osobisty,

– posiadasz osobiste konto bankowe

– pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji danych

– jesteś osobą w przedziale wiekowym 18-73

– nie zajmujesz eksponowanego stanowiska politycznego PEP

– posiadasz nr telefonu i adres e-mail

– ukończysz rejestrację

Jeśli spełniasz powyższe warunki – nie zwlekaj i złóż wniosek o swoją pożyczkę w Pożyczka Plus już dziś!


66 / 100