RataPro pomaga znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty od 1 do 48 rat, maksymalne RRSO wynosi 321%. RataPro oferuje elastyczne warunki oraz szybką decyzję.
KWOTA POŻYCZKI: 1000 – 60000 zł
CZAS SPŁATY POŻYCZKI: 1-48 M-CY

PIENIĄDZE NA KAŻDY CEL

Środki finansowe zdobyte w ramach pożyczki ratalnej od instytucji pożyczkowej można przeznaczyć na praktycznie każdy cel. Mogą one więc posłużyć na sfinansowanie wakacji, zakup sprzętu RTV/AGD, remont mieszkania, spłatę rachunków i inne cele konsumpcyjne. Pieniądze na koncie mogą się pojawić niemal natychmiastowo po zawarciu umowy o pożyczkę przez Internet. Spłata pożyczki odbywa się zgodnie z harmonogramem i warunkami zapisanymi w umowie. Zazwyczaj spłat dokonuje się w comiesięcznych ratach, aż całość zobowiązania zostanie spłacona. Z pomocą RataPro można składać wnioski o pożyczki ratalne z okresem kredytowania wynoszącym od 3 do nawet 48 miesięcy.

Zdobądź do nawet 60 tys. zł bez zbędnych formalności!

Plusy pożyczki na raty online

Ratalne pożyczki online stały się tak popularne w Polsce zwłaszcza z następujących powodów:

  • Minimum formalności – z zasady pozabankowe pożyczki są zawierane na dowód osobisty. Rzadko kiedy potrzebna jest inna dokumentacja.
  • Prosta aplikacja – o pożyczki ratalne można ubiegać się przez telefon lub komputer. Wystarczy uzupełnić prosty wniosek przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej.
  • Na każdy cel – zasadniczo pożyczki ratalne można wydać w dowolny sposób. Pieniądze można przeznaczyć między innymi na remonty, zakup samochodu lub sprzętów domowego użytku, czy sfinansowanie wakacji.
  • Wysokie sumy – o ile popularne krótkoterminowe chwilówki opiewają na raptem kilka tysięcy złotych, o tyle przez długoterminowe pożyczki na raty online można zdobyć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.
  • Spory poziom anonimowości – wszelkie formalności można załatwić niemal bezobsługowo. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, ponieważ aplikacja przebiega w 100% przez Internet.
  • Błyskawiczne tempo – wypełnienie wniosku o pożyczkę online to kwestia dosłownie chwili. Automatyzacja procesów sprawia zaś, że również instytucja pożyczkowa sprawnie wydaje decyzję i przelewa środki.

Równocześnie ważne jest to, by pożyczki na raty zaciągać z wiarygodnego źródła na korzystnych warunkach. Należy też oczywiście pamiętać o tym, że pożyczkę online, tak jak każde zobowiązanie finansowe trzeba kiedyś spłacić. Terminowe uregulowanie zobowiązania jest warunkiem braku naliczania dodatkowych kosztów.

Krótko mówiąc, pożyczki ratalne mogą być bardzo pomocne, o ile zaciąga się je z rozsądkiem.

67 / 100