Cashspace.pl – Weź pożyczkę 24/7, najlepsze oferty pożyczek online

Pożyczki pomiędzy 100 a 5.000 zł. Dokładna ilość i termin spłaty zależy od wybranej ofery u jednego z naszych kredytodawców.
Potrzebujesz jedynie dowodu osobistego i numeru PESEL
Wiemy że wasz can jest cenny, dlatego jesteśmy zdeterminowani by oferować wam jak najszybszą obsługę. Dokładny czas oczekiwania zależy od wybranego kredytodawcy. Większość naszych klientów dostaje pieniądze tego samego dnia od złożenia wniosku.

Cashspace nie są pożyczkodawcą ani kredytodawcą, więc nigdy bezpośrednio nie świadczą usług finansowania. Firma oferuje usługę znajdowania najlepszych ofert pożyczek online. Składając wniosek na stronie, klient wyraża zgodę by Finity Ltd. szukało dla niego ofert pożyczkowych dopasowanych do potrzeb i zdolności kredytowej. Cashspace udostępnia wniosek klientów pożyczkodawcom w swojej sieci partnerskiej, i przedstawia oferty tych, którzy pozytywnie rozpatrzyli wniosek klienta. Cashspace nie gwarantuje że którykolwiek z pożyczkodawców zaakceptuje wniosek klienta. Jeśli klient zdecudują się na skorzystanie z jednej z przedstawionych ofert, zostanie przekierowany na stronę odpowiedniego pożyczkodawcy, gdzie może podjąć kolejne kroki do otrzymania pieniędzy. Jeśli pożyczkodawca z którego klient chce skorzystać nie działa online, dostarczymy mu informacje o tym jak się z nim skontaktować, takie jak numer telefonu i adres placówki.

64 / 100
Please follow and like us:
Pin Share