PożyczkaPlus – Pierwsza pożyczka do 3000 zł z RRSO 0%

Szybka pożyczka przez internet
pożyczka w kwocie od 200 zł do 15 000 zł
pożyczka do 3000 zł z RRSO 0% i do 5000 zł z rabatem 50% RRSO 119%
na okres 30 dni
dla stałych klientów RRSO 319%

Pożyczkaplus.pl – szybka pożyczka online bez zbędnych formalności

Szybko, bezpiecznie, wygodne i z niskim kosztem na zawsze – tak pożyczasz w pozyczkaplus.pl! Jedyne co musisz zrobić, żeby otrzymać tanią pożyczkę to: wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki na suwaku, złożyć wniosek i poczekać na decyzję kredytową! Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka, to musisz też pamiętać, żeby potwierdzić swoje konto bankowe – bez tego nie będziemy mogli przelać Ci środków. Pieniądze trafią na Twoje konto nawet po kilkunastu minutach od momentu decyzji o przyznaniu pożyczki.

Plusy naszej pożyczki pozabankowej przez internet

Do wszystkich wyżej wymienionych plusów dokładamy jeszcze jeden. Teraz każda spłacona w terminie pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że spłacasz dokładnie tyle, ile pożyczasz. Stali Klienci mogą liczyć na sezonowe rabaty obniżające koszty pożyczki przez internet na konto. Każdą pierwszą i kolejną pożyczkę na dowód możesz również refinansować o okres, na który została udzielona. Dzięki temu nie musisz się martwić, jeżeli nie uda Ci się zebrać całej kwoty w określonym terminie.

Jak otrzymać pierwszą darmową pożyczkę internetową?

Aby otrzymać pożyczkę pozabankową musisz się zarejestrować na naszej stronie. Proces rejestracji jest bardzo prosty i nie wymaga od Ciebie specjalnych przygotowań. Wystarczy, że masz urządzenie z dostępem do internetu, dowód osobisty i rachunek w banku z dostępem do bankowości elektronicznej. Pamiętaj, że możesz pożyczyć od 200 do 3000 zł na 30 dni za darmo, jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka i spłacisz ją w terminie.

Pożyczki online bez BIK – czy to możliwe?

Firmy pożyczkowe są zobowiązane do weryfikacji klienta w bazach dłużników. Taki obowiązek jest na nie nakładany przez prawo. Natomiast nie ma obowiązku sprawdzania konkretnych baz dłużników – ta decyzja należy już do pożyczkodawcy. Z tego względu pożyczki pozabankowej bez bik jest możliwe w sytuacji, w której dana firma decyduje się na sprawdzanie innych baz dłużników.

3 proste kroki do Twojej Pożyczki Plus:
 • #1

  Wybierz interesującą Cię kwotę na suwaku oraz okres pożyczki

  Twoją pierwszą pożyczkę w Pożyczka Plus możesz otrzymać do 3000 zł za DARMO lub do 5000 zł z RABATEM -50%

 • #2

  Zarejestruj się na naszej stronie

  Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz rejestracyjny oraz potwierdzisz swoją tożsamość używając weryfikacji ekspresowej

 • #3

  Poczekaj na decyzję

  Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz od nas w wiadomości SMS. Jeśli będzie ona pozytywna – środki zostaną przekazane na Twoje konto

 
70 / 100
Please follow and like us:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *