BNP Paribas – Konto Osobiste w promocji „Złapp premię”

0 zł za prowadzenie rachunku
nawet do 435 zł premii
promocja do 17.10.2023 r.

Korzyści dla klienta

Za otwarcie Konta z Kartą w promocji „Złapp premię”, Klient ma możliwość otrzymania nagrody o łącznej wysokości nawet do 434 zł.

Co zrobić, żeby otrzymać nagrody o łącznej wartości 435 zł?
1) Uzupełnić formularz rejestracyjny, kliknąć w link promocyjny i złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 17.10.2023 r.
2) Podpisać umowę oraz aktywować kartę do 31.10.2023 r.
3) 55 zł poleceniem przelewu na Konto Osobiste = jeśli Umowa ramowa zawarta zostanie poprzez aplikację GOmobile, w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki Nagrody Bonusowej.
4) Niezależnie od sposobu zawarcia umowy, w kolejnym miesiącu zalogować się min. 4-krotnie do aplikacji GOmobile, przy czym w ciągu jednego dnia tylko jedno logowanie będzie uwzględniane do uzyskania Pierwszej Nagrody; wykonać Przelew/y za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja GOmobile) na łączną kwotę min. 350 zł oraz wykonać min. 3 Transakcje bezgotówkowe Kartą = 190 zł poleceniem przelewu na Konto Osobiste w miesiącu następującym po spełnieniu warunków do Pierwszej nagrody.
5) Jeżeli spełnione zostały warunki do otrzymania Pierwszej nagrody to w kolejnym miesiącu zalogować się min. 4-krotnie do aplikacji GOmobile, przy czym w ciągu jednego dnia tylko jedno logowanie będzie uwzględniane do uzyskania Pierwszej Nagrody; wykonać Przelew/y za pomocą Bankowości elektronicznej
(GOonline lub aplikacja GOmobile) na łączną kwotę min. 350 zł oraz wykonać min. 3 Transakcje bezgotówkowe Kartą = 190 zł poleceniem przelewu na Konto Osobiste w miesiącu następującym po spełnieniu warunków do Drugiej nagrody.

50 / 100
Please follow and like us:
Pin Share