Velo Bank – Otwórz konto osobiste złap do do 600 zł zwrotu za zakupy


10% zwrotu za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM, aż do 600 zł przez 180 dni promocji
8% w skali roku do 3 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym VeloSkarbonka
0 zł za prowadzenie VeloKonta, bez warunków

 


Nota prawna

Prowadzimy Twoje VeloKonto i VeloSkarbonkę za darmo. Jeśli masz mniej niż 26 lat, nie płacisz za kartę do konta, ani wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce i bankomatów w UE. Jeśli zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM, nie płacisz też za wypłaty w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash, które inaczej kosztują 5 zł.

Jeśli masz 26 lat lub więcej, nie płacisz nam za wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce i bankomatów w UE. Jeśli zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych – kartą do konta lub BLIKIEM, nie płacisz za obsługę karty do konta, ani za wypłaty w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash. Jeśli nie zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych, za obsługę karty zapłacisz 7 zł miesięcznie, a za każdą wypłatę kartą w Polsce z bankomatu innego niż Planet Cash – 5 zł.

Przez UE rozumiemy kraje Unii Europejskiej oraz Wielką Brytanię, Islandię, Norwegię, Szwajcarię i Lichtenstein.

W ramach promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 6/2023” wypłacimy Ci na konto oszczędnościowe VeloSkarbonka 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie wykonanych kartą do konta lub BLIKIEM (z wyłączeniem Przelewu na telefon BLIK) – maksymalnie 100 zł w ciągu każdych kolejnych 30 dni od daty otwarcia VeloKonta i maksymalnie 600 zł podczas 180 dni okresu trwania promocji. Możesz przystąpić do promocji do 31.08.2023 r. Aby przystąpić do promocji, musisz mieć VeloKonto, VeloSkarbonkę, aktywne zgody marketingowe oraz nie mieć u nas konta od 31.10.2022 r. Szczegóły promocji w regulaminie. Regulamin promocji, regulamin, opłaty i prowizje udostępniamy na: velobank.pl i w naszych placówkach.

Oprocentowanie 8% na VeloSkarbonce jest oprocentowaniem zmiennym. Stan na dzień 6.05.2023 r.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

50 / 100
Please follow and like us:
Pin Share