Wandoo to pierwsza pożyczka do 3000 zł, kolejna do 8000 zł

 

Pierwsza pożyczka w kwocie do 3000 zł
Kolejna pożyczka w kwocie do 8000 zł
Czas trwania pożyczki 31dni
RRSO 319,32%

Jak To Działa?

Loan obtain step

Wybierz kwotę, termin spłaty i złóż wniosek.

Loan obtain step

Potwierdź numer rachunku bankowego.

Loan obtain step

Czekaj na decyzję i ciesz się dodatkowymi środkami!

Pożyczka online z Wandoo

Oferujemy pożyczki pozabankowe, które uzyskasz szybko i bez wychodzenia z domu. Samodzielnie zdecydujesz, ile pieniędzy chcesz pożyczyć oraz na co je wydasz. Termin spłatyjest stały bez względu na pożyczonąkwotę i wynosi 31 dni!

Wystarczy, że w formularzu wybierzesz potrzebnąkwotę, a następniewypełnisz wniosek. W ciągu kilkunastu minut dostaniesz odpowiedź.

Pożyczkę przez internet udzielamy na atrakcyjnych zasadach –

Pożyczki online sprawdząsię w każdej sytuacji, w której potrzebujesz wsparcia finansowego, ale jednocześnie masz pewność,żebędziesz w stanie je spłacić. Zakup lepszego sprzętu AGD, przedłużenie wakacji o kilka dni czy czasowa atrakcyjna promocja na upatrzony wcześniejprzedmiot. Nasza pożyczka pozwala śmielej marzyć i pozwolić sobie na spełnienie tych marzeń.

Masz chwilowe trudności ze spłatą w wyznaczonym terminie? Umożliwiamy refinansowanie zaciągniętejpożyczki i zmianę terminu spłaty o 31 dni!

Warunki pożyczki

Na początek, jako nowemu klientowi, możemy zaoferować Ci maksymalnie do 3000 zł na okres 30 dni z RRSO 319,32%. Po terminowej spłacie limit wzrasta do 8000 zł na 30 dni. Dokładną wysokość kosztów związanych z pożyczką możesz sprawdzić na kalkulatorze, znajdującym się na stronie głównej www.wandoo.pl lub podczas kontaktu z naszym konsultantem.

Bez względu na wysokość zobowiązania termin spłaty to 30 dni. Miej pewność, że będziesz mógł zabezpieczyć daną kwotę i spłacić ją w wyznaczonym czasie. Zawsze możesz spłacić swoją pożyczkę wcześniej – nie pobieramy prowizji z tego tytułu.

W jednym momencie możesz mieć otwartą tylko jedną pożyczkę. Chroni Cię to przed ryzykiem zaciągnięcia zobowiązania, które przekroczy Twoje możliwości finansowe.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki standardowej udzielanej za pośrednictwem Serwisu: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 319,35%, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 20,5 % (zmienna), Całkowita kwota pożyczki: 1500 zł, Całkowity koszt pożyczki: 187,57 zł, w tym: (i) Prowizja: 162,32 zł, (ii) Odsetki: 25,25 zł, Całkowita kwota do zapłaty: 1687,57 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na dzień: 25.01.2023 r.

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Jeśli interesuje Ciępożyczka online wybierz na stronie głównej www.wandoo.pl potrzebnąkwotę, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Wypełnij wniosek, podając wszystkie niezbędne dane i prześlij formularz do weryfikacji. Konieczne będzie podanie numeru Twojego rachunku bankowego, który następnie zweryfikujemy.

Możemyzrobić to na dwa sposoby:

  • poprzez usługę Kontomatik (konieczne będziezalogowanie się do swojego konta bankowego),
  • poprzez dokonanie ze swojego konta osobistego przelewu w wysokości symbolicznej kwoty 0,01 zł.

Weryfikacja Twojego wniosku o pożyczkę, a także ocena Twojej zdolności kredytowej możepotrwać kilka minut. O wyniku weryfikacji oraz podjętej decyzji kredytowej poinformujemy Cię poprzez wiadomość sms oraz e-mail.

 

69 / 100
Please follow and like us:
Pin Share