fanko.pl – Pożyczka online do 15000 zł na 42 miesięcy

Do 15000 zł pożyczka Online na wyciągnięcie ręki!
RRSO: 57,62%
Okres spłaty do 42 miesięcy

Jak pożyczyć?

1. Wybierz kwotę pożyczki i złóż wniosek
Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy, że złożysz wniosek co zajmie Ci tylko kilka minut.
Do wypełnienia formularza potrzebne będą: dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, adres e-mailowy.

2. Potwierdź swoje dane i numer rachunku bankowego
Podczas wnioskowania o pożyczkę poprosimy Ciebie o wskazanie konta bankowego, na które wpływa Twoje wynagrodzenie oraz zalogowanie się do niego poprzez powszechną usługę krajowej instytucji płatniczej Kontomatik w celu potwierdzenia Twoich danych.

3. Zaakceptuj umowę pożyczki i czekaj na przelew
Po otrzymaniu pozytywnej decyzji poprosimy Cię o zapoznanie się z treścią projektu umowy. W przypadku jej akceptacji wpisz otrzymany od nas kod SMS. Po dokonaniu formalności otrzymasz pieniądze na konto ☺

Czym wyróżnia się FANKO?

  • Minimum formalności – jeżeli masz skończone 25 lat, posiadasz dowód osobisty, rachunek bankowy, aktywny telefon i stały dochód, to możesz śmiało składać wniosek pożyczkowy.
  • Szybka decyzja – wiemy, że składając wniosek pożyczkowy oczekujesz szybkiej decyzji. Dla nas to priorytet. Szybkie poinformowanie Cię o przyznanych środkach i zlecenie przelewu dla Ciebie jest priorytetem dla naszego Zespołu.
  • Dostępność – o pożyczkę w naszym serwisie możesz wnioskować 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie informacje o kosztach pożyczki i zasadach na jakich są udzielane przedstawiamy w jasny i czytelny sposób.
  • Profesjonalne podejście – najważniejszy jest dla nas Klient, dlatego każdy wniosek rozpatrywany jest przez nas indywidualnie. Dbamy o partnerskie relacje i działamy zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania.
  • Przejrzystość – niczego przed Tobą nie ukrywamy. Od samego początku informujemy naszych Klientów o warunkach jakie muszą spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę. Dodatkowo masz dostęp do wszystkich wzorów umów oraz innych dokumentów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zasady na których dziś bierzesz pożyczkę, nie ulegną zmianie w trakcie trwania umowy.
  • Wygoda – o pożyczkę możesz ubiegać się w dowolnym momencie, nie musisz martwić się formalnościami, skomplikowanymi procedurami weryfikacyjnymi, ani długim oczekiwaniem na decyzję pożyczkową.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 57.62%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) wynosi: 5 500,00 zł, oprocentowanie stałe w skali roku: 20.5%; czas obowiązywania umowy: 42 miesiące; wysokość miesięcznych równych rat: 268,00 zł; oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości: 190,46 zł zł; całkowita kwota do zapłaty: 11 178,46 zł zł; całkowity koszt pożyczki: 5 678,46 zł zł (w tym: odsetki 3 203,46 zł zł, prowizja 2 475,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 19-12-2022 r.

68 / 100
Please follow and like us: