Citi Handlowy -Zyskaj z Kartą Kredytową Citibank

 

Do 900 zł bonusu
Najlepsza karta kredytowa w Polsce!
0 zł za wydanie i użytkowanie karty
Rabaty do 50% i nagrody za transakcje

Sprawdź, jak zgarnąć do 900 zł na start.

1. Złóż wniosek o kartę

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

2. Odbierz nagrody za punkty o wartości 300zł

Zarejestruj się w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową realizuj płatności na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Doładowanie punktów nastąpi po 3 miesiącu kalendarzowym.

3. Otrzymaj 500 zł

Kolejne 500 zł otrzymasz, jeśli zgarniesz punkty o wartości 300 zł, o których mowa powyżej, a dodatkowo w 4-8 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydasz min. 300 zł miesięcznie. Za każdy z wspomnianych miesięcy otrzymasz zwrot w wysokości 100 zł.Otrzymaj 100 zł za wyrażenie zgody na kontakt z nami

4. Otrzymaj 100 zł za wyrażenie zgody na kontakt z nami

Kolejne 100 zł zgarniesz, po otrzymaniu wyżej opisanych nagród, a dodatkowo w 9 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz dokonasz transakcji kartą na min. 300 zł.

 

Z naszą kartą kredytową zyskujesz nie tylko na start:​

  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty

  • Wygodny kredyt do 56 dni

  • Komfortowe raty dostępne od ręki

  • Rabaty do 50% i nagrody za transakcje

  • Chargeback

  • Google Pay i Apple Pay, czyli Twoja karta w telefonie

0 zł za wydanie i użytkowanie karty

Opłata roczna za wydanie i obsługę Karty wynosi 0 zł przez okres 12 miesięcy od zawarcia Umowy o Kartę. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Wygodny kredyt do 56 dni

Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.

Komfortowe raty dostępne od ręki

Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie przez Internet rozłożyć nawet na 12 rat. Bez żadnych formalności. RRSO 22,54%

Rabaty do 50% i nagrody za transakcje

Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

Chargeback

Jeżeli zapłaciłeś kartą za usługę, która nie została zrealizowana możesz zgłosić to do banku, który w Twoim imieniu ubiegać się będzie o zwrot kosztów usługi.

Google Pay i Apple Pay, czyli Twoja karta w telefonie

Dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

48 / 100
Please follow and like us:
Pin Share