Karta AXI jest kartą kredytową MasterCard Standard z limitem aż do 6000 zł


 

Karta AXI jest kartą zbliżeniową, dzięki czemu możesz płacić za zakupy zwykłym zbliżeniem karty do czytnika. Jeżeli kwota zapłaty będzie niższa niż 100 zł – nie będziesz musiał wpisywać swojego kodu PIN, dzięki czemu zakupy stają się zdecydowanie wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Z tej wyjątkowej karty kredytowej możesz również wypłacać gotówkę za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Karta AXI jest kartą międzynarodową – możesz spokojnie z nią podróżować i płacić w każdym miejscu na świecie.

Wygodne składanie wniosku online.

Wystarczy, że na naszej stronie axi-card.pl klikniesz na przycisk „Złóż wniosek” w prawym górnym rogu, wypełnisz formularz i potwierdzisz tożsamość za pomocą usługi Instantor.

Darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce.

Karty kredytowe są cudownym narzędziem finansowym, ale niestety większość dostępnych w ofercie na polskim rynku wiąże się z dodatkowymi opłatami przy wypłatach z bankomatów. My wiemy, że za niektóre rzeczy będzie Ci łatwiej zapłacić gotówką – dlatego z Kartą AXI wypłaty z bankomatów są darmowe.

Darmowa dostawa karty pod podany adres.

Gdy Twój wniosek zostanie zaakceptowany, my wyślemy Twoją nową Kartę AXI całkowicie za darmo, w najwygodniejszym dla Ciebie terminie i na podany przez Ciebie adres.

Darmowe powiadomienia SMS przy każdej transakcji Kartą AXI.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa umożliwiliśmy naszym klientom korzystanie z darmowej usługi powiadomień SMS przy każdej transakcji. Będziesz mógł spokojnie śledzić bieżącą aktywność na Karcie AXI – jeżeli ktoś użyje jej bez Twojej wiedzy, nie umknie to Twojej uwadze.

Dostęp online do Osobistego Profilu AXI.

By móc bezproblemowo i samodzielnie zarządzać Kartą AXI, wraz z nią dostajesz dostęp do Profilu Osobistego AXI – Twojego prywatnego konta, w którym możesz zmienić funkcje karty, sprawdzić listę transakcji czy wysłać wiadomość do swojego osobistego opiekuna, w razie związanych z kontem pytań.

Obsługa klienta 24h, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytanie, wystarczy że do nas zadzwonisz na numer 22 270 70 30 – nasi konsultanci udzielą wszystkich potrzebnych informacji o każdej porze dnia i nocy.

Brak opłat za Kartę AXI, jeżeli jej nie używasz.

Kartę AXI możesz traktować jako swojego najlepszego przyjaciela w potrzebie – nie używając jej, jest dla Ciebie całkowicie darmowa. Dlatego też możesz ją spokojnie trzymać w szafce nocnej i czekać na moment, w którym będzie mogła Ci pomóc.

50 / 100
Please follow and like us:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *