Citi Handlowy – Karta Kredytowa CITI SIMPLICITY + 900 zł do Allegro

0 zł za wydanie i użytkowanie karty
Wygodny kredyt do 56 dni
Komfortowe raty dostępne od ręki
Rabaty do 50% i nagrody za transakcje
Chargeback
Google Pay i Apple Pay, czyli Twoja karta w telefonie
RRSO 25,30%
nawet 900 zł do Allegro
Odbierz nagrody za punkty o wartości 300 zł
Otrzymaj vouchery do Allegro o wartości 600 zł

 

0 zł za wydanie i użytkowanie karty

Opłata roczna za wydanie i obsługę Karty wynosi 0 zł przez okres 12 miesięcy od zawarcia Umowy o Kartę. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Wygodny kredyt do 56 dni

Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku

Komfortowe raty dostępne od ręki

Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie przez Internet rozłożyć nawet na 12 rat. Bez żadnych formalności. RRSO 22,54%

Rabaty do 50% i nagrody za transakcje

Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody

Chargeback

Jeżeli zapłaciłeś kartą za usługę, która nie została zrealizowana możesz zgłosić to do banku, który w Twoim imieniu ubiegać się będzie o zwrot kosztów usługi.

Google Pay i Apple Pay, czyli Twoja karta w telefonie

Dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

 

Sprawdź, jak zgarnąć do 900 zł na start.

  1. Złóż wniosek o kartę

    Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

  2. Odbierz nagrody za punkty o wartości 300zł

    Zarejestruj się w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową realizuj płatności na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Doładowanie punktów nastąpi po 3 miesiącu kalendarzowym. Zgromadzone punkty możesz wymienić między innymi na Vouchery do Allegro.

  3. Otrzymaj vouchery do Allegro o wartości 600 zł.

    Vouchery do Allegro o wartości 600 zł otrzymasz, jeśli zgarniesz nagrodę, o której mowa powyżej, a dodatkowo w 4-9 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydasz min. 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz voucher do Allegro o wartości 100 zł.

55 / 100
Please follow and like us:
Pin Share