Wartość pożyczki 2,000 – 60,000 PLN
Okres pożyczki 3 – 48 miesięcy
Atrakcyjne oferty różnych pożyczkodawców i banków dostępne w jednym miejscu
Zdolność kredytowa klienta nie wpływa na ostateczną decyzją o przyznaniu środków

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 485,25%. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 37,14%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5 861,56 zł, całkowity koszt kredytu 1 861,56 zł, 30 miesięczne raty, spłata w 30 ratach miesięcznych po 195,39 zł każda rata. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.12.2022 r.

O Finzmo.pl

Naszym celem jest zaproszenie wszystkich tych, którzy potrzebują podjąć pożyczkę na raty na pokrycie kosztów. Zapomnij o skomplikowanych procedurach czy braku elastyczności, kiedy pilnie potrzebujesz pożyczki i skorzystaj z naszej porównywarki, aby mądrze wybrać przy składaniu wniosku o pożyczkę.

Technologia

Opracowana przez nas technologia to czynnik, który wyróżnił nas spośród konkurencyjnych firm. Dzięki naszej najnowszej technologii, wyszukiwanie oraz porównywanie kredytów jest realizowane z ogromną szybkością przy zachowaniu bezwzględnej dyskrecji i bezpieczeństwa. Pozwalamy klientom poznać oferty obecne na rynku oraz porównać cechy każdej z nich w zależności od ich potrzeb.

Spośród wyników wyszukiwania, nasz komparator bierze pod uwagę formalne jednostki udzielające pożyczek, których reputacja sytuuje je w strefie środkowej. Proces kredytowy jest zautomatyzowany – po złożeniu wniosku o pożyczkę, odpowiedź otrzymuje się w zaledwie 15 minut.

Jak to działa?

To proste! Gdy potrzebujesz pożyczki, to przed podjęciem decyzji musisz uzyskać informacje, aby przeanalizować każdą możliwość!
Finzmo pomaga uzyskać najlepszy mikrokredyt dostępny na rynku, bez konieczności żmudnego porównywania każdej kolejnej propozycji. Zrobimy to za Ciebie. Nasz zespół profesjonalistów znajdzie najlepsze rozwiązanie! Dzięki Finzmo nigdy nie będziesz mieć problemów finansowych! Możesz wystąpić o pożyczkę poprzez smartfon lub tablet, kiedy tylko zechcesz i do tego 24/7!

Warunki do spełnienia aby dostać pożyczkę:
Wiek, co najmniej 18 lat,
Polskie obywatelstwo i zamieszkanie na terenie kraju,
Stałe źródło dochodów, które umożliwia spłatę zobowiązania w terminie,
Konto bankowe, na które przelana zostanie pożyczka,
Aktywny numer telefonu. Co ciekawe, Finzmo akceptuje nie tylko numery telefonów komórkowych. Alternatywnym rozwiązaniem jest podanie numeru telefonu stacjonarnego!
Aktualny adres e-mail.

 

70 / 100