Bezpieczna pożyczka ratalna
Wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki i termin spłaty dopasowany do Twoich możliwości. Wypełnij wniosek i zrealizuj swoje plany dzięki otrzymanej gotówce.

Ta pożyczka jest OK!
Pożyczka do 150 000 zł
Wygodne raty
Bezpieczne wnioskowanie
Szybka wypłata gotówki

 

Warunki uzyskania pożyczki ratalnej online

Serwis www.pozyczkaOK.pl to wygodny, przejrzysty i bezpieczny sposób uzyskania pożyczki ratalnej w kwocie od 500 do 150 000 zł rozłożonej na okres od 1 do 120 miesięcy.

U nas otrzymasz pożyczkę ratalną bez zbędnych formalności. Wystarczy, że spełniasz poniższe warunki:

  • wiek 25-80 lat
  • posiadasz nr PESEL
  • posiadasz stałe i udokumentowane źródło dochodu
  • posiadasz stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
  • uzyskałeś pozytywną Ocenę ryzyka
  • zawarłeś z Pożyczkodawcą Umowę pożyczki

Jak pożyczyć w Pożyczka OK

PożyczkaOK.pl jest najlepszym rozwiązaniem problemów finansowych dla osób ceniących proste, przejrzyste zasady oraz bezpieczeństwo. Za pomocą kalkulatora umieszczonego na stronie głównej serwisu możesz samodzielnie dostosować kwotę pożyczki online do okresu jej spłaty. Sposób ten pozwala na dopasowanie wysokości miesięcznej raty do indywidualnej sytuacji finansowej.

Dzięki systemowi ratalnemu nie musisz spłacać całej pożyczki w następnym miesiącu. PozyczkaOK daje gwarancję stałych rat, których wysokość ustalasz samodzielnie. Możesz być pewien, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów jeśli regulujesz spłaty w terminie.

Wniosek o pożyczkę ratalną online

Decydując się na pożyczkę ratalną należy wypełnić krótki wniosek podając swoje podstawowe dane. Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut. Informacje, które nam podajesz służą jedynie ocenie Twojej zdolność kredytowej, tj. Ocenie Ryzyka. Przestrzegamy wysokich standardów etycznych i nie chcemy, by nasi klienci wpadli w pętlę zadłużenia. Możesz być pewien, że Twoje dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z surowymi zasadami prawa i procedurami bezpieczeństwa.

Decyzja i przelew pożyczki ratalnej na konto

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz od nas niezwłocznie po przeprowadzeniu Oceny Ryzyka. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub informację o przyznaniu prześlemy za pomocą wiadomości SMS. Zapoznaj się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki. Następnie podpisz umowę i oczekuj przyznanych środków na swoim koncie bankowym.

61 / 100