wandoo.pl – Pierwsza pożyczka do 3000 zł, kolejna do 8000 zł

Pierwsza pożyczka w kwocie do 3000 zł
Kolejna pożyczka w kwocie do 8000 zł
Czas trwania pożyczki 31dni
RRSO 303,82%

Jak To Działa?

Loan obtain step

Wybierz kwotę, termin spłaty i złóż wniosek.

Loan obtain step

Potwierdź numer rachunku bankowego.

Loan obtain step

Czekaj na decyzję i ciesz się dodatkowymi środkami!

Pożyczka online z Wandoo

Oferujemy pożyczki pozabankowe, które uzyskasz szybko i bez wychodzenia z domu. Samodzielnie zdecydujesz, ile pieniędzy chcesz pożyczyć oraz na co je wydasz. Termin spłatyjest stały bez względu na pożyczonąkwotę i wynosi 31 dni!

Wystarczy, że w formularzu wybierzesz potrzebnąkwotę, a następniewypełnisz wniosek. W ciągu kilkunastu minut dostaniesz odpowiedź.

Pożyczkę przez internet udzielamy na atrakcyjnych zasadach –

Pożyczki online sprawdząsię w każdej sytuacji, w której potrzebujesz wsparcia finansowego, ale jednocześnie masz pewność,żebędziesz w stanie je spłacić. Zakup lepszego sprzętu AGD, przedłużenie wakacji o kilka dni czy czasowa atrakcyjna promocja na upatrzony wcześniejprzedmiot. Nasza pożyczka pozwala śmielej marzyć i pozwolić sobie na spełnienie tych marzeń.

Masz chwilowe trudności ze spłatą w wyznaczonym terminie? Umożliwiamy refinansowanie zaciągniętejpożyczki i zmianę terminu spłaty o 31 dni!

Warunki pożyczki

Na początek, jako nowemu klientowi, możemyzaoferować Ci maksymalnie do 3000 zł na okres 31 dni z RRSO 303,82%. Po terminowej spłacie limit wzrasta do 8000 zł na 31 dni. Dokładnąwysokość kosztów związanych z pożyczkąmożeszsprawdzić na kalkulatorze, znajdującymsięna stronie głównej www.wandoo.pl lub podczas kontaktu z naszym konsultantem.

Bez względu na wysokośćzobowiązania termin spłaty to 31 dni. Miej pewność,żebędzieszmógłzabezpieczyćdanąkwotę i spłacićją w wyznaczonym czasie. Zawsze możeszspłacićswojąpożyczkęwcześniej – nie pobieramy prowizji z tego tytułu.

W jednym momencie możeszmiećotwartą tylko jednąpożyczkę. Chroni Cię to przed ryzykiem zaciągnięciazobowiązania, które przekroczy Twoje możliwości finansowe.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki standardowej udzielanej za pośrednictwem Serwisu: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 303,82 %, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 20,5 % (zmienna), Całkowita kwota pożyczki: 1500 zł, Całkowity koszt pożyczki: 188,79 zł, w tym: (i) Prowizja: 162,70 zł, (ii) Odsetki: 26,09 zł, Całkowita kwota do zapłaty: 1688,79 zł, Czas obowiązywania umowy: 31 dni.Stan na dzień: 18.12.2022 r.

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Jeśli interesuje Ciępożyczka online wybierz na stronie głównej www.wandoo.pl potrzebnąkwotę, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Wypełnij wniosek, podając wszystkie niezbędne dane i prześlij formularz do weryfikacji. Konieczne będzie podanie numeru Twojego rachunku bankowego, który następnie zweryfikujemy.

Możemyzrobić to na dwa sposoby:

  • poprzez usługę Kontomatik (konieczne będziezalogowanie się do swojego konta bankowego),
  • poprzez dokonanie ze swojego konta osobistego przelewu w wysokości symbolicznej kwoty 0,01 zł.

Weryfikacja Twojego wniosku o pożyczkę, a także ocena Twojej zdolności kredytowej możepotrwać kilka minut. O wyniku weryfikacji oraz podjętej decyzji kredytowej poinformujemy Cię poprzez wiadomość sms oraz e-mail.

 

62 / 100
Please follow and like us:
Pin Share