Citi handlowy – Karta Kredytowa Citi Simplicity (do 900 zł z Programem Bezcenne® Chwile)

 

Kredytowa Citi Simplicity
0 zł za wydanie i użytkowanie karty, gdy jej używasz
nawet 900 zł na start
RRSO: 26,35%
oferta ważna do 30.06.2023 r.

Korzyści dla klienta
Klient może zyskać do 900 zł na start. Jak to zrobić?
1) Należy złożyć wniosek o kartę.
Ważne! Należy pamiętać o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych.
2) Nagrody za punkty o wartości 300 zł.
Należy zarejestrować się w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową realizować płatności na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Doładowanie punktów nastąpi po 3 miesiącu kalendarzowym.
3) 600 zł.
Kolejne 600 zł, jeśli zgarnięte zostaną punkty o wartości 300 zł, o których mowa powyżej, a dodatkowo w 4-9 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydane zostanie min. 300 zł miesięcznie.

 

0 zł za wydanie i użytkowanie karty – wtedy, gdy jej używasz

W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności% na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Wygodny kredyt do 56 dni

Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.

Komfortowe raty dostępne od ręki

Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie przez Internet rozłożyć nawet na 12 rat. Bez żadnych formalności. RRSO 22,54%

Rabaty do 50% i nagrody za transakcje

Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

 


52 / 100
Please follow and like us:
Pin Share