WYMOGI:
– firma zarejestrowana w Polsce
– minimalny staż firmy – 3 miesiące
– JDG, wszystkie spółki posiadające jednoosobową reprezentację z wyłączeniem komandytowej
– waluta PLN i EUR
Co nas wyróżnia?
100% online, żadnych papierowych dokumentów (wystarczy fv).
Wypłacamy nawet 100% wartości faktury brutto (minus prowizja).
Wygodny panel wszystkie faktury w jednym miejscu.
Wygodna umowa ramowa, bez stałych kosztów, bez stałych zobowiązań.
Bez dokumentów finansowych, bez zaświadczeń, bez formalności.
Odbiorca potwierdza fakturę jednym kliknięciem
 
Skorzystaj z Fandla
PARTNERSTWO
W relacjach biznesowych cenimy zaufanie i kulturę. Darzymy szacunkiem każdego naszego Partnera zarówno klienta, jego (Państwa) klientów jak i naszych dostawców. Od każdego czerpiemy ciekawą wiedzę w zamian oferując swoje doświadczenie w świecie finansów.
WYGODA
Wiemy jak bardzo istotna jest wygoda, intuicyjność obsługi, proste rozwiązania. Szanujemy czas naszych partnerów – klientów – wiemy, że macie Państwo ważniejsze sprawy niż faktoring. A ponieważ faktoring to nasza pasja, to kontakt, obsługa, produkt, wsparcie z naszej strony ma jeden cel: Waszą wygodę.
BEZPIECZEŃSTWO
Mamy solidnych inwestorów, spełniamy najwyższe standardy finansowe, dbamy o cyberbezpieczeństwo Państwa, czyli naszych wspólnych transakcji. Bezpieczeństwo to nie tylko klimat biznesowy, to konkretne rozwiązania.
ELASTYCZNOŚĆ
Wiemy, że naturalną sprawą jest sezonowość, że każdy chce się rozwijać, że trzeba wykorzystać każdą okazję, bo biznes to Państwa i nasza pasja. Dla nas to klient decyduje jak chce skorzystać z naszej oferty, tak aby ta współpraca była optymalna. Optymalna z perspektywy maksymalnego wykorzystania siły Państwa pieniędzy. Nas cieszy kiedy możemy Wam pomóc!
.

Fandla faktoring – na czym polegają te usługi?

Usługi faktoringu, w jakich specjalizuje się Fandla, nie odbiegają w dużym stopniu od tych, w jakich specjalizują się konkurencyjne startupy zorientowane na tej godnej uwagi działalności. Co za tym idzie, schemat jest prosty – przedsiębiorstwo lub mała firma w obliczu konieczności opłacenia jednej lub większej ilości faktur od dowolnych kontrahentów, uzyskuje od firmy faktoringowej błyskawiczne środki na uregulowanie zobowiązań.

Co więcej, w zależności od wyboru rodzaju faktoringu, w transakcji nasz kontrahent może pełnić rolę strony lub być całkowicie poza tym – Fandla ogranicza się jednak do faktoringu jawnego, czyli transakcji, gdzie kontrahent o niej wie. Opisywana usługa to forma pożyczki, którą przedsiębiorca podczas zawierania umowy deklaruje spłacić w terminie z doliczonymi kosztami za usługę.

Faktoring może nieść pozytywne skutki na różne sposoby. Z jednej strony, zapewnia on płynność finansową dla przedsiębiorstwa i pozwala mu uniknąć ewentualnych zawirowań z tym związanych z powodu np. słabszego miesiąca. Ponadto, faktoring może też zwiększyć atrakcyjność firmy wobec kontrahentów, gwarantując im regularne opłacanie zobowiązań – co wcale nie jest taką oczywistością.

57 / 100