eFaktor – Grupa Kapitałowa eFaktor specjalizuje się w pomocy finansowej dedykowanej dla mikroprzedsiębiorców oraz małych i średnich firmz. W zależnoścói od stopnia pomocy, stworzyliśmy dwie marki, które dostosowują skalę pomocy do potrzeb przedsiębiorcy.

Opis produktu:
– Faktoring od 100.000 PLN do 15.000.000 PLN
– Najszersza oferta faktoringu dla MŚP: faktoring jawny, cichy, zakupowy, zakupowy pod terminal, faktoring pełny i niepełny; faktoring eksportowy
– Możliwość rozliczania pojedynczych faktur
– Finansowanie nawet w 24h od zgłoszenia!

Dlaczego eFaktor jest rozwiązaniem dla Ciebie?

• Od wielu lat dbamy o płynność finansową firm z sektora MŚP

• Pieniądze za fakturę otrzymujesz natychmiastowo. Nie czekasz na termin płatności

• Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i dobieramy najbardziej efektywne rozwiązanie

• Pomożemy uzyskać płatność za wystawioną przez Twoją firmę płatność, a także sfinansujemy Twoje zakupy• Minimum formalności. Nasz innowacyjny system faktoringowy jest oparty na dwóch dokumentach od Klienta

Wystawiasz faktury terminowe, a płatność chcesz otrzymać już dziś

Chodzi nam o przyspieszenie obiegu pieniądza. Aby było normalnie. Aby pieniądze trafiały na konto w momencie wystawienia faktury, a nie za 60 dni.

Masz miesięczne potrzeby w przedziale: 100.000 PLN – 5.000.000 PLN

Jesteśmy elastyczni. Wspólnie ustalamy ile Twoja firma potrzebuje i ile może na dzień dzisiejszy otrzymać. Jak widzisz przedział jest szeroki.

Szukasz konsultacji jak poprawić swoją płynność finansową

Słowa elastyczność i wsparcie mamy w DNA. Zostaw kontakt do siebie – przeprowadzimy konsultacje i wspólnie znajdziemy rozwiązanie korzystne dla Ciebie.


Szybko

Szybko to znaczy tu i teraz. W ciągu pół godziny skontaktujemy się z przedstawicielem Twojej firmy i przeprowadzimy konsultacje.


Sprawnie

Minimum formalności. 2 wymagane dokumenty. Bez podawania tak wrażliwych danych jak login i hasło do banku. Działamy tak aby Klient czuł się komfortowo.


Mądrze

Nie sztuką jest sprzedaż produktu. Sztuką jest pomoc w bieżącej działalności Klienta, tak aby za rok otrzymać od niego podziękowanie. Jesteśmy przede wszystkim Doradcami i naszym celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania dla Klienta.

eFaktor – na czym polegają te usługi?

Usługi, w jakich specjalizuje się eFaktor, są w głównej mierze przykładem typowego realizowania założeń, na jakich oparty jest faktoring. Firma ta oferuje przedsiębiorcom możliwość uzyskania zastrzyku dodatkowej, pilnej gotówki na naglące zobowiązania, pozwalając szybko pokryć koszty wynikające z faktur i zapewnić kontrahentom terminową wypłatę środków.

Faktoring poprzez finansowanie faktur pozwala usprawnić płynność finansową firmy i zniwelować ryzyko popadnięcia w tak niepożądane zaległości finansowe lub co gorsza – długi. Usługa ta w głównej mierze jest formą pożyczki, bowiem uzyskane dla firmy środki należy w określonym terminie spłacić, uwzględniając rzecz jasna dodatkowe koszty stanowiące prowizję dla firmy faktoringowej za sprzedaną usługę.

Z korzystania z usług faktoringowych płyną liczne korzyści. Poza wspomnianym aspektem pielęgnacji płynności finansowej przedsiębiorstwa, faktoring jest też ważnym motorem napędowym dla umacniania wizerunku firmy. Przedstawiamy się bowiem kontrahentom jako terminowy, sumienny płatnik, który niezależnie od tego, czy aktualnie ma się do czynienia z bardziej lub mniej optymistycznym finansowo miesiącem, zawsze na czas opłaca należne faktury. To niezwykle ważne szczególnie w dobie dużej konkurencji – w niektórych branżach kontrahent nie potrzebuje w końcu dużo czasu, by szybko znaleźć innego usługodawcę.

 

71 / 100