Wymieniaj waluty w sprawdzonych kantorach internetowych oszczędzając do 25% w porównaniu do transakcji bankowych. Najważniejszą zaletą kantorów internetowych jest oczywiście cena, czyli atrakcyjny kurs wymiany. Atrakcyjność kursu wymiany podaje się przez spread, czyli różnicy pomiędzy kursem sprzedaży a kupna waluty w danym miejscu.

25 Obsługiwanych walut
3500 Transakcji dziennie
5,2 mln Zaoszczędzonych złotych

1. Czy kantory internetowe są bezpieczne ?

 

Kantory internetowe które znalazły sie w porównywarce stosują zasady bezpieczeństwa takie same jak banki internetowe : autoryzacja SMS, weryfikacja danych użytkownika, protokół SSL z 256 bitowym kluczem, wydzielone rachunki do wpłaty środków. Sprawdzamy wiarygodność każdego z kantorów przed pokazaniem jego oferty, tak aby Twoja transakcja gwarantowała nie tylko oszczędność ale i bezpieczeństwo.

2. Jak wpłacić pieniądze do kantoru ?

 

Po rejestracji lub zalogowaniu do kantoru internetowego zostaniesz poproszony/a o podanie danych, które umożliwią Ci korzystanie z kantoru. Po rejestracji zasil portfel w kantorze, żeby móc wymieniać waluty. Pamiętaj, że do wykonywania transakcji wymiany waluty potrzebujesz konta walutowego.

3. Ile czasu trwa transakcja ?

 

Czas realizacji transakcji zależy od kilku czynników m.in. czy kantor internetowy, który wybrałeś /-aś posiada rachunki w Twoim banku, czy transakcja realizowana jest po aktualnym kursie oferowanym przez platforme wymiany walut, czy sam ustalisz kurs kupna lub sprzedaży – wtedy wymiana następuje dopiero, gdy inny Użytkownik będzie chciał zrealizować transakcję po wybranym przez Ciebie kursie.

4. Jakie dane muszę podać podczas rejestracji ?

 

Przy rejestracji w kantorach (jest darmowa) w pierwszym etapie podajesz adres e-mail i hasło, które pozwoli operatorowi stworzyć dla Ciebie konto. W kolejnym etapie jesteś proszony o uzupełnienie informacji o rachunki bankowe, z których zrealizujesz transakcje i Twoje dane identyfikacyjne – numer dowodu osobistego i numer telefonu komórkowego, żeby autoryzacja transakcji przebiegła bezpiecznie.

5. Kiedy korzystanie z porównywarki jest darmowe ?

 

Zawsze – otrzymujemy prowizje od wybranego przez Ciebie kantoru, co pozwala nam oferować nasze usługi za darmo.

58 / 100