Serwis Scorector pomaga poprawić ranking kredytowy bez zbytniego obciążania finansowego klienta. Scorector daje również dostęp do szkolenia z zakresu wiedzy finansowej, po którym można stać się znacznie bardziej świadomym finansowo.

Scorector to unikalny i jedyny w swoim rodzaju serwis na polskim rynku. Głównym celem Scorector jest poprawa wiedzy finansowej użytkowników i ich zdolności kredytowej poprzez pomoc w poprawieniu ich historii kredytowej. Serwis umożliwia użytkownikom osiągnięcie nowego poziomu wiedzy i wolności finansowej.

Banki oraz inne instytucje finansowe odmawiają Ci w udzieleniu kredytu?

A może proponują Ci udzielenie pożyczki na niekorzystnych dla Ciebie warunkach – wysokie oprocentowanie, niewielka kwota, krótki okres?

Wiemy dlaczego:

  1. Obecność dotychczasowych oraz poprzednich zobowiązań pozabankowych
  2. Opóźniona spłata długów z tytułu zobowiązań finansowych (pożyczki, kredyty, opłaty za media, mandaty itp.)
  3. Obecność wpisu w rejestrze dłużników
  4. Negatywne recenzje banków i instytucji pożyczkowych jako opcjonalnego i niewiarygodnego kredytobiorcy
  5. Brak korzystania z pożyczek (jeśli nigdy wcześniej nie brałeś pożyczki i starasz się o nią po raz pierwszy)
Bank

Aby podjąć decyzję w sprawie wniosku o pożyczkę, banki oraz instytucje pożyczkowe zbierają informacje z różnych źródeł

– rolę kluczową w tym odgrywają dane z Biura Informacji Kredytowej

Case

Biura kredytowe otrzymują informacje o dyscyplinie finansowej pożyczkobiorcy od wszystkich działających instytucji finansowych

Od banków, firm pożyczkowych, a także informacje o zaległych rachunkach za media, mandatach drogowych, alimentach i innych oficjalnych zobowiązaniach finansowych

Hammer

Dlatego dane z BIK określają w 80%, jaka będzie decyzja w sprawie wniosku kredytowego z instytucji pozabankowych oraz banków.

– czy zostanie on rozpatrzony pozytywnie czy negatywnie, a także warunki pożyczki – dopuszczalny limit kredytowy i oprocentowanie.

78 / 100