Creditron – Pożyczka od 300 zł do 15000 zł z dowolną historią kredytową

 

KWOTA POŻYCZKI: 300 – 15 000 zł
CZAS SPŁATY POŻYCZKI: 2 – 24 M-CY

Aby uzyskać pieniądze online,
potrzebujesz:

Line

Icon

Wiek 18+

Line

Icon

Karta bankowa i konto

Line

Icon

Telefon komórkowy

Icon

Ważny dokument tożsamości

Uzyskiwanie pożyczki i opłacanie usług

1

Rejestracja w serwisie

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta. Zajmie tylko 10 minut. Do rejestracji potrzebujesz: telefonu komórkowego do odbierania wiadomości SMS, poczty email i karty płatniczej.

LineImage
2

Płatność za usługi

Usługi świadczone przez serwis są odpłatne. Aby zapłacić za nie po rejestracji, musisz podłączyć swoją kartę płatniczą do konta w Creditron. Zostanie z niej pobrana prowizja. Koszt korzystania z usług to 19,99 euro za 15 dni.

LineImage
3

Wybór kredytu

Po zakończeniu rejestracji otrzymasz swój scoring kredytowy, a także ogólny kwestionariusz do wysłania pocztą do dużej liczby organizacji kredytowych. Dodatkowo, przedstawiona zostanie lista najkorzystaniejszych pożyczek. Aktywacja usługi nie gwarantuje uzyskania pożyczki. Pobrana opłata serwisowa nie jest zwracana.

LineImage
4

Warunki kredytu

Oprocentowanie kredytu lub pożyczki wynosi nie mniej niż 30% i nie więcej niż 365%. Okres kredytowania to od 60 dni do maksymalnie 2 lat.

LineImage
WSZYSTKO JEST PROSTE

Jak działa serwis

Image

Wypełnienie formularza w ciągu 5 minut

Prosty i intuicyjny interfejs pozwala szybko wypełnić wniosek, zaledwie w kilka minut.

Image

Duża lista opcji kredytowych

Po zarejestrowaniu się w serwisie będziesz miał dostęp do wielu różnych opcji pożyczki, z możliwością wyboru kwoty i terminu pożyczki.

Image

Przydatne narzędzia

Stając się użytkownikiem usługi, możesz wysłać swój profil do kilku firm jednocześnie, uzyskać informacje o swojej zdolności kredytowej, aktualnych kursach wymiany i kalkulatorze kredytu.

67 / 100
Please follow and like us:
Pin Share