pierwsza pożyczka do 3 000 zł z RRSO 0% na okres do 30dni
druga pożyczka w kwocie od 200 zł do 5 000 zł RRSO 107% na okres od 10 do 30 dni

JAK TO DZIAŁA?

Wybierz kwotę i okres

Za pomocą suwaka wybierz kwotę pożyczki oraz jej termin. Poniżej zobaczysz proponowany koszt. Następnie kliknij przycisk „Weź pożyczkę”.

Złóż wniosek

Podziel się z nami kilkoma informacjami o sobie. Następnie dokonaj przelewu 1 grosz, który jest potrzebny do rozpoczęcia weryfikacji

Poczekaj chwilę

Decyzję prześlemy Ci niezwłocznie przez sms. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, błyskawicznie otrzymasz gotówkę na konto bankowe.

KIM JESTEŚMY?

Finansoweposilki.pl to nowa marka na rynku pożyczek online. Zaskoczył Cię wysoki rachunek za wodę? A może zepsuła Ci się lodówka i potrzebujesz sfinansować zakup nowej? Oferujemy ekspresowe wsparcie finansowe. Udzielamy pożyczek przez internet od 600 do 2000 zł na maksymalnie 30 dni. Gwarantujemy: minimum formalności, szybką decyzję oraz przelew gotówki na konto nawet w kilka minut. Wszystko po to, aby pomóc Ci opłacić pilne i niespodziewane rachunki.

Finansoweposilki.pl pomogą Ci podreperować domowy budżet jeśli:

  • posiadasz obywatelstwo polskie i mieszkasz na terenie Polski
  • jesteś w wieku 18-73 lat
  • nie jesteś wpisany do rejestrów dłużników (ERIF, KRD) i nie masz zaległości w spłatach pożyczek w innych instytucjach finansowych.

Warunkiem otrzymania pożyczki online jest:

  • posiadanie telefonu komórkowego
  • posiadanie konta bankowego na własne nazwisko
  • wypełnienie formularza rejestracyjnego i podanie prawdziwych danych
  • użycie weryfikacji natychmiastowej (Kontomatik) w celu potwierdzenia konta
  • zaksięgowanie Twojej wpłaty na naszym koncie bankowym

Gdy spełnisz wszystkie powyższe warunki oraz prawidłowo złożysz wniosek, automatycznie przystąpimy do badania Twojej zdolności kredytowej. Jeśli wynik będzie pozytywny otrzymasz informację przez sms, a pożyczka niezwłocznie trafi na Twoje konto.

Pamietaj! W razie opóźnienia terminu spłaty zgodnie z regulaminem zostają naliczone standardowe koszty związane z podjęciem czynności mających na celu odzyskanie należności

55 / 100