Citi Handlowy – Karta Kredytowa nawet 660 zł zwrotu za zakupy

Jak zyskać nawet 660 zł zwrotu

za zakupy naszą kartą kredytową?

 • KROK 1

  Złóż wniosek o kartę

  Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

 • KROK 2

  Zaloguj się raz do Citi Mobile lub Citibank Online

  Nie później niż do końca 1-ego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub do serwisu bankowości internetowej Citibank Online.

 • KROK 3

  Zrób zakupy kartą na min. 600 zł

  Nie później niż do końca 3-ego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonaj jednej transakcji bezgotówkowej karta na kwotę 600 zł lub wyższą.

 • KROK 4

  Rozłóż transakcję na 12 wygodnych rat

  Rozłóż w/w transakcję na 12 rat w Planie Spłat Ratalnych Komfort, najpóźniej do ostatniego kalendarzowego dnia miesiąca, w którym transakcja ta została dokonana. Bank nie pobiera żadnych opłat i prowizji za rozłożenie transakcji na raty.

 • KROK 5

  Płać kartą za zakupy na kwotę 300 zł miesięcznie i odbierz 660 zł zwrotu

  Przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od miesiąca dokonania w/w transakcji dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min 300 zł miesięcznie. W każdym miesiącu, w którym spełnisz warunek otrzymasz 55 zł zwrotu. W sumie to 55 zł x 12 = 660 zł!

Z naszą kartą kredytową zyskujesz nie tylko na start:​

Karta Kredytowa Płatnicza Citi Simplicity
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty – wtedy, gdy jej używasz

  W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

 • Wygodny kredyt do 56 dni​

  Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.

 • Komfortowe raty dostępne od ręki​

  Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie przez Citibank Online lub Citi Mobile rozłożyć nawet na 60 rat. Bez żadnych formalności. RRSO 13,24%

 • Rabaty do 50% i nagrody za transakcje​

  Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

 • Google Pay i Apple Pay,
  czyli twoja karta w telefonie

  Dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

56 / 100
Please follow and like us:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *