Citi Handlowy – Karta kredytowa i aż 400zł na powitanie

 

Bonus 400zł!
RRSO 13,16%
Google Pay i Apple Pay, czyli twoja karta w telefonie
Rabaty do 50% i nagrody za transakcje

Jak odebrać 400 zł na powitanie?

 • KROK 1

  Złóż wniosek o kartę

  Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

 • KROK 2

  Zaloguj się do Citi Mobile​ i aktywuj kartę

  Zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile i aktywuj w niej kartę nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

 • KROK 3

  Płać kartą za codzienne zakupy – wystarczy 300 zł miesięcznie

  Przez 4 pierwsze miesiące kalendarzowe, następujące po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 300 zł w każdym miesiącu.

 • KROK 4

  Odbierz nagrodę o wartości 400 zł.

  Za każdy z pierwszych 4 miesięcy, w którym wydasz 300 zł otrzymasz 6 000 punktów w programie karty World – w sumie możesz zyskać zatem 24 000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 400 zł.

 • Wygodny kredyt do 56 dni​

  Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.

 • Komfortowe raty dostępne od ręki​

  Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie przez Internet rozłożyć nawet na 12 rat. Bez żadnych formalności. RRSO 12,00%

 • Rabaty do 50% i nagrody za transakcje​

  Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

 • Google Pay i Apple Pay,
  czyli twoja karta w telefonie

  Dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

51 / 100

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.