Załóż konto w Alior Banku, zbuduj miasto z klocków i weź udział w konkursie z nagrodami 

1x nagroda główna o wartości 5000 zł – budowla Bankoland

stworzona przez Brodatego Geeka, członka jury telewizyjnego konkursu

10x Bon o wartości 200 zł do sklepu z klockami al.to

Premia nawet do 200 zł za założenie i korzystanie z
Konta Jakże Osobistego.

Nagrody konkursowe

W terminie 14 dni od zakończenia konkursu Komisja Konkursowa wybierze 11 najlepszych prac. Najlepsza praca konkursowa otrzyma nagrodę główną, budowlę z klocków “Bankoland”. Pozostałe 10 najlepszych prac otrzyma bony podarunkowe do sklepu al.to. Zdjęcie przedstawiające pracę konkursową nie może prezentować lub wykorzystywać w jakikolwiek sposób nazw, logo, znaków graficznych albo towarowych lub innych informacji dotyczących producentów lub dystrybutorów klocków wykorzystanych przez Uczestników do zbudowania makiety. Uczestnik może w ramach Promocji wysłać tylko jedno zdjęcie. Zapoznaj się z szczegółami

nagroda_1.png

Nagroda główna – budowla Bankoland

Hej, jestem Brodaty Geek. Uczestniczyłem w jury konkursu telewizyjnego dla budowniczych z klocków, prowadzę też kanał na Youtubie. To ja zaprojektuję i zbuduję główną nagrodę, budowlę z klocków “Bankoland”. Już niebawem będziecie mogli obserwować postępy prac na moim kanale.

  • wartość zestawu: 5 000 zł
  • wymiary: 100cm x 75cm
  • ponad 20 000 klocków
nagroda_2.png

10 x bon o wartości 200 zł do sklepu al.to

Dziesięciu uczestników konkursu otrzyma wyróżnienie w postaci bonów do wykorzystania na zakup klocków w sklepie internetowym al.to.

Korzyści dla klienta

Klient może zyskać nawet do 200 zł premii oraz zgarnąć w konkursie nagrodę główną o wartości 5000 zł, a także 10x bon o wartości 200 zł do sklepu z klockami al.to.

Jak zyskać 200 zł od Alior Banku?
Uczestnik, który założy Konto Jakże Osobiste w Alior Banku może otrzymać przez 4 miesiące po 50 zł (max 200 zł) od Alior Banku. Wystarczy, że:
– wykona co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą płatniczą wydaną do otwartego konta,
– zaloguje się raz w miesiącu do aplikacji mobilnej banku.

Promocja dedykowana jest tylko dla nowych klientów: osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które w okresie dwóch lat przed założeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego, konta walutowego lub Karty.

Jak wziąć udział w konkursie?
1) Zarejestrować się w Konkursie, korzystając z formularza, zawartego na stronie.
2) Przejść do strony partnera i założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku. Podczas składania wniosku należy pamiętać o wyrażeniu odpowiednich zgód.
3) Wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą do 30.11.2021r.
4) Do 30.11.2021 przesłać zdjęcie swojej pracy konkursowej na adres: info@bluebonus.pl.

60 / 100
Śledź i polub nas: