weźleasing.pl – Oferta leasingu

leasing już od 0% wkładu własnego
minimum formalności – wystarczy dowód osobisty
także dla nowych i jednoosobowych firm

Warto zostawić dane kontaktowe, bo do niczego nas to nie zobowiązuje, a im więcej mamy ofert tym lepiej i większe możliwości negocjacji.

O co warto zapytać poza przedstawieniem wariantu leasingu jaki nas interesuje?

  • O opłaty – w każdej firmie jakieś się znajdą, czy to za rejestrację czy za inne rzeczy. Najlepiej poprosić o przesłanie pełnej tabeli opłat i prowizji. Mimo niektórych opłata leasing i tak zwykle jest najlepszą i najtańszą formą finansowania, po uwzględnieniu korzyści podatkowych.
  • W przypadku samochodów o ubezpieczenie – zwykle nie opłaca się brać na własną rękę OC i AC, bo większość firm leasingowych dolicza jakąś opłatę za wybór własnego ubezpieczyciela, ale jak mamy jaką atrakcyjniejszą ofertę od swojego ubezpieczyciela to zwykle zniżą nam składkę za OC/AC do tego samego poziomu. Czasem może się przydać jakiś znajomy agent od ubezpieczeń komunikacyjnych, który nam takową, atrakcyjną cenowo ofertę ubezpieczenia OC i AC wystawi i będziemy się mogli na nią powołać.
  • Inne istotne kwestie to oczywiście wkład własny, wysokość czynszów leasingowych (rat), wysokość kwoty wykupu itp. – głównie na tej podstawie będą nam wyszukiwać oferty.

Poza tym jest to także portal o tematyce leasingu – można tam znaleźć różne kalkulatory, sprawdzić zdolność leasingową i uzyskać pomoc i porady.

Naszym zdaniem to bardzo wygodna platforma ułatwiająca poszukiwania dobrego i taniego leasingu. Wszystko jest na jednej stronie WezLeasing.pl

62 / 100
Śledź i polub nas: