Revolut – Mobilne darmowe konto z kartą wielowalutowa

Przelew natychmiastowy 0 zł
Darmowe bankomaty – za granicą Tak
Pierwszy transfer za darmo? Tak
Dostępne waluty EUR, GBP, EUR, +137
Opłaty za przelew walutowy 0 zł*
Koszt konta 0 zł
Koszt karty 0 zł*
Aplikacja mobilna Tak
Czas przelewu natychmiast

Revolut oferuje cztery rodzaje kont:
– standard: za darmo;

– plus z 14,95 zł miesięcznie

– premium: za 29,99 zł miesięcznie;
– metal: za 49,99 zł miesięcznie

Płatność bezgotówkowa w dzisiejszych czasach to normalność. Banki oferują coraz więcej korzyści dla nowych klientów, aby zachęcić ich do założenia konta. W ostatnim czasie na rynku brytyjskim powstała firma Revolut, która stała się konkurencją dla tradycyjnej bankowości. Co ciekawe, swoje usługi oferuje nie tylko osobom z UK, ale także z innym krajów (ponad 1 mln użytkowników w Polsce). Karta Revolut umożliwia wymianę walut online po korzystnym kursie międzynarodowym bez spreadu, płatności jednorazowymi kartami walutowymi. Jakie są koszty i prowizje, jak działa usługa, czy warto? Odpowiadamy na te pytania w poniższym tekście.

Spis treści
Revolut Bank w roku 2022 – co oferuje fintech?
Revolut to elektroniczna usługa finansowa mająca na celu zminimalizowanie kosztów wymiany walut. Firma posiada aplikację mobilną, która umożliwia zarządzanie wirtualną kartą wielowalutową. Posiada możliwość płacenia w ponad 150 walutach bez konieczności ponoszenia prowizji.

Ponadto klient w wygodny sposób może zapłacić za zakupy w sklepie internetowym. Jeszcze niedawno bardzo mała liczba osób słyszała o Revolucie, jednak rozwinęła się na taką skalę, że zrobiła niemałe zamieszanie w sferze bankowości.

Jak założyć konto w Revolut?
Otwarcie konta w Revolucie zajmuje kilka minut i wystarczy do tego telefon z aplikacją mobilną pobraną z Google Play bądź IOS. Będziemy poproszeni o podanie swoich danych osobowych i potwierdzenie tożsamości poprzez wysłanie zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu.

Po zatwierdzeniu naszych danych musimy zasilić konto w Revolucie za min. 20 zł i dodać kartę wirtualną. Możemy zamówić także kartę, aby mieć ją zawsze przy sobie. I tym łatwym i szybkim sposobem możemy cieszyć się kontem w Revolut i zarządzać swoimi pieniędzmi.

Załóż konto i kartę w Revolut!

Wymiana walut – jak to działa?
Wyjeżdżając za granicę, najczęściej wymieniamy walutę w kantorze. Aplikacja Revolut pozwala nam na przewalutowanie pieniędzy na telefonie, nie wychodząc z domu. Całą kartą zarządzamy poprzez aplikację mobilną, niczym się to nie różni od standardowych aplikacji bankowych.

Karta Revolut działa jak każda inna karta płatnicza, możemy zapłacić zbliżeniowo czy też wkładając kartę do terminala. Wszystko polega na tym, że gdziekolwiek nie wyjedziemy, płacąc tą kartą ona sama wie w jakiej walucie zapłacić. Nie musimy się więc martwić wymianą waluty

70 / 100
Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *