wonga – Pożyczka ratalna do 20000 zł RRSO 22,99%

 

 

Pożyczka ratalna
w kwocie do 20 000 zł
na okres 48 miesięcy
RRSO 22,99%

 

Jeśli interesuje Cię szybka gotówka przez Internet, to złożenie wniosku o pożyczkę w wonga.com zajmie Ci tylko kilka minut. Wystarczy, że masz pod ręką:

numer Twojego konta bankowego, na które ma być przelana pożyczka

numer Twojego dowodu osobistego

telefon komórkowy, który numer będzie konieczny do weryfikacji

Wybierz kwotę i okres

Wejdź na stronę główną wonga.com. Na suwakach ustaw ile pieniędzy potrzebujesz i na jak długo.

Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek i podaj swoje dane. Są one konieczne do sprawdzenia, czy spłata pożyczki nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem.

Dokonaj weryfikacji

Zaloguj się na swój rachunek bankowy lub wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 10 groszy, abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić Twój wniosek i podjąć decyzję, czy pożyczka od zaraz może zostać przyznana. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy składasz wniosek w dniach ustawowo wolnych od pracy – decyzję poznasz wówczas w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00.

Zaakceptuj ofertę i podpisz umowę

Gotówka może być przelana na wskazane przez Ciebie konto lub zostanie wypłacona w uzgodniony z Tobą sposób, kiedy zapoznasz się z treścią umowy i ją zaakceptujesz (umowę możesz podpisać szybko drogą elektroniczną lub tradycyjnie, na papierze). Sprawdź godziny pracy banków i zasady szybkiej wypłaty, aby dowiedzieć się, kiedy pożyczka wpłynie na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

70 / 100
Please follow and like us:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *