Citi Bank Handlowy – Nowa odsłona CitiKonta z ofertą walutową + 1350 zł premii

CitiKonto
  • 0 zł za prowadzenie konta i kartę do konta z usługą wielowalutową
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi oraz 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu
  • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile

Korzyści dla klienta

Za otwarcie konta, Klient może otrzymać do 150 zł z nowym CitiKontem, a w sumie nawet 1350 zł na start dla nowych Klientów:

Jak odebrać nagrodę powitalną za otwarcie konta?
1) Otworzyć konto osobiste CitiKonto.
2) Wyrazić zgodę na otrzymywanie komunikacji o nowych ofertach = 2 kody na Szybkie Nadania z InPost.
3) Zalogować się do min. 1 raz do aplikacji Citi Mobile® i zrobić przelew na konto 100 zł = 50 zł cashback
Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Citi Mobile i przelej na konto 100 zł do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto = 50 zł cashback.
4) Przelać na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonać w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto = 50 zł cashback.
5) Dodać swoją kartę do Apple Pay lub Google Pay i dokonać tym sposobem płatności transakcji na kwotę min. 100 zł do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto = 50 zł cashback.
6) Założyć i aktywować kartę kredytową Citibank = na start voucher do Biedronki o wartości 300 zł, a przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano Kartę Kredytową, zwrot w wysokości 1% łącznej sumy transakcji dokonanych w danym miesiącu kartą do Konta i Kartą Kredytową, nie więcej niż 25 PLN miesięcznie.

64 / 100
Śledź i polub nas: