FinansowyEkspres – Pośrednik finansowy, pożyczka na miarę twoich potrzeb bez BIKGotówka na miarę Twoich potrzeb
w kwocie od 100 zł do 15 000 zł
na okres 12, 24 36 lub 48 miesięcy
RRSO 166,1%
Bez problemowa pożyczka z negatywną historią w BIK

Jak działamy

WYPEŁNIJ FORMULARZ

DORADCA SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

DECYZJĘ KREDYTOWĄ OTRZYMASZ JUŻ DO 15 MINUT

GOTÓWKĘ OTRZYMASZ NA KONTO LUB ODBIERZESZ NA POCZCIE

mask

Pytania i odpowiedzi

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w FinansowyEkspres.pl?

Wniosek o pożyczkę może złożyć Klient, który na stałe mieszka w Polsce, ma od 18 do 80 lat, otrzymuje udokumentowany stały dochód w Polsce, oraz nie widnieje w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Czy mogę wnioskować o pożyczkę, jeśli mam niespłacony kredyt w banku lub innej instytucji kredytowej?

Tak, jeżeli nie jesteś wpisany do rejestru dłużników BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) a w spłacaniu Twoich rat i odsetek nie ma zaległości.

Jak mogę ubiegać się o pożyczkę?

Wystarczy wypełnić wniosek znajdujący się na naszej stronie internetowej FinansowyEkspres.pl, podając swoje imię, nazwisko a także numer telefonu. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Czy mogę wnioskować o pożyczkę w FinansowyEkspres.pl jeżeli figuruję w bazach BIG, BIK, ZBP?

Złożone wnioski są rozpatrywane indywidualnie dla każdego Klienta. Proces weryfikacji polega na sprawdzeniu baz: BIG, BIK i ZBP. Jeżeli klient widnieje w BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) otrzymanie gotówki jest niemożliwe.

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę, jeśli nie spłaciłem poprzedniej?

Tak, jeżeli spłaciłeś połowę rat swojej obecnej pożyczki, możesz wnioskować o pożyczkę w FinansowyEkspres.pl

Co wchodzi w skład kosztów pożyczki?

Koszty pożyczki to: opłata przygotowawcza, która jest jednorazowa, opłata administracyjna (miesięczna) oraz roczna stopa oprocentowania (stopa stała) wynosząca 10 %.

Kiedy pobierana jest opłata przygotowawcza?

Opłata przygotowawcza jest stała i dzielona na liczbę rat pożyczki oraz pobierana w terminach spłaty rat.

Czy dane, które wysyłam we wniosku są bezpieczne?

Tak, Twoje dane są właściwie zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem osób trzecich. Zgodnie z prawem przetwarzamy dane osobowe i nadajemy im status informacji poufnych.

Jakie są konsekwencje niespłacania pożyczki?

Pierwszym krokiem wykonywanym przez firmę pożyczkową jest naliczenie nadprogramowych odsetek. O zaległościach w spłacie pożyczki, pożyczkobiorca jest informowany poprzez wysyłane do niego monity (kosztami monitów obciążony zostaje dłużnik). Monity mogą być wysłane drogą elektroniczną, telefoniczną oraz tradycyjną. W momencie gdy pożyczkobiorca nie reaguje na wezwania do zapłaty, firmy pożyczkowe przekazują sprawę do windykacji. W zależności od możliwości są to firmy windykacyjne lub specjalne sekcje windykacyjne w strukturach firmy. Gdy pożyczkobiorca dalej uchyla się od spłaty pożyczki, następuje postępowanie sądowe. Celem postępowania sądowego jest uzyskanie tytułu egzekucyjnego, które stanowi podstawę do dalszego ubiegania się o zwrot długu. Kolejno następuje sporządzenie wniosku o nadanie klauzuli wykonalności tytułowi egzekucyjnemu. W drugim etapie następuje przekazanie sprawy kancelarii komorniczej. Komornik nierzetelnemu pożyczkobiorcy może zająć wynagrodzenie za pracę lub zająć środki pieniężne zgromadzone na rachunku bankowym. W ostateczności komornik może zająć nieruchomości lub ruchomości należące do dłużnika.


53 / 100
Śledź i polub nas: