Beesafe – Ubezpieczenie OC/AC bogate pakiety w konkurencyjnych cenach


 

 

Ubezpieczenie OC/AC
bogate pakiety OC/AC w konkurencyjnych cenach
możliwość obliczenia ceny OC w 30 sekund
możliwość doboru użytecznych dodatków do pakietu OC

 

W zaledwie kilka chwil, korzystając z kalkulatora OC AC Beesafe, sprawdzisz aktualne oferty na OC oraz pakiety OC i Autocasco, a także dodatkowe polisy dobrowolne, jak Assistance, NNW, ubezpieczenie assistance opon czy assistance szyb. Wybrane przez siebie ubezpieczenie będziesz mógł kupić w szybkim i bezpiecznym procesie online lub za pośrednictwem naszych agentów dostępnych telefonicznie.

Jak działa kalkulator OC AC NNW Beesafe?

Kalkulator ubezpieczeń samochodowych Beesafe to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala w bardzo krótkim czasie poznać ofertę na ubezpieczenie pojazdu. Na podstawie Twoich odpowiedzi, Beesafe generuje oferty na polisę komunikacyjną. Nasz kalkulator OC AC oszczędza Twój czas. Nie musisz już odpowiadać na kilkadziesiąt pytań. Co więcej, za pomocą naszego kalkulatora ubezpieczeń możesz dokonać bezpośredniego zakupu OC online. Możesz również zapisać wyniki kalkulacji na później, bez konieczności ponownego wypełniania formularza. Jeśli masz wątpliwości odnośnie wyświetlanych wyników, zawsze możesz skontaktować się z naszymi doradcami.

Czy wszystkie pytania w kalkulatorze Beesafe są obowiązkowe?

Nasz formularz składa się zaledwie z kilku pytań.Dzięki temu oszczędzasz czas, a my możemy przedstawić Ci dobrą ofertę. W naszym kalkulatorze ubezpieczenia OC i AC nie ma zbędnych pytań,prosimy tylko o podanie tych danych, które są dla nas niezbędne do obliczenia dokładnej ceny polisy.

Ile kosztuje skorzystanie z kalkulatora OC?

Z przyjemnością informujemy, że korzystanie z naszego kalkulatora OC AC jest całkowicie bezpłatne. Udostępniamy Ci darmowy kalkulator, który dodatkowo oszczędza Twój czas. Już teraz przekonaj się jakie jest to proste i sprawdź jak szybko otrzymasz wyliczenie składki na ubezpieczenie komunikacyjne swojego auta!

Ile czasu trwa wypełnienie formularza w kalkulatorze OC AC?

Nasze narzędzie umożliwia przejście całego procesu w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Wystarczy, że przed przystąpieniem do kalkulacji przygotujesz takie dokumenty, jak prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Wówczas, po udzieleniu odpowiedzi na pytania, wyświetlimy Ci proponowane przez nas oferty na ubezpieczenie OC samochodu oraz Autocasco.

Czy można wykonać kalkulację OC za pomocą smartfona?

Nasz kalkulator ubezpieczeń jest narzędziem dostosowanym do obsługi na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerach. Jeśli więc korzystasz z telefonu, przekonaj się sam jakie to wygodne i oblicz OC!

Czym oprócz ceny różnią się ubezpieczenia OC?

Kalkulator ubezpieczeniowy Beesafe to narzędzie, które umożliwia wybór i zakup polisy dopasowanej do Twoich potrzeb. Do standardowego OC możesz wybrać dodatkowe produkty ubezpieczeniowe, jak np. autocasco, ubezpieczenia miejskie oraz usługi dodatkowe jak „Wygodny kierowca”, które zapewnia przegląd lub naprawę pojazdu door-to-door.

Czy kalkulator OC Beesafe uwzględnia zniżki na ubezpieczenie?

Tak, obliczając składkę OC, nasz kalkulator bierze pod uwagę Twoją historię ubezpieczeniową i ewentualne szkody, które były wypłacane z Twojej polisy OC lub AC do 7 lat wstecz.

Czy ubezpieczenie OC i AC jest obowiązkowe?

Ubezpieczenie OC jest polisą obowiązkową. Zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych, za jej brak lub przerwę w posiadaniu grożą surowe kary sięgające nawet kilku tysięcy złotych. Co ważne, polisa OC musi być ważna bez względu na to, czy auto jest w ruchu, czy też nie jest użytkowane.

Polisa AC (Autocasco) jest ubezpieczeniem dobrowolnym, podobnie jak assistance, ubezpieczenie opon itd. Warto jednak rozważyć zakup tego ubezpieczenia, zwłaszcza gdy wartość naszego auta jest wysoka. Autocasco chroni nasze finanse w razie kradzieży auta, czy też uszkodzenia.

Dla jakich aut obliczysz ceny polis w kalkulatorze?

W tej chwili kalkulator OC AC Beesafe umożliwia sprawdzenie cen polis komunikacyjnych dla aut osobowych użytkowanych prywatnie. Nasz system w kilkadziesiąt sekund obliczy wiążące oferty dla pojazdów wyprodukowanych nie wcześniej, niż przed rokiem 1990.

Jakie jeszcze polisy kupisz w kalkulatorze ubezpieczeń?

Oczywiście nie musisz ograniczać się wyłącznie do zakupu obowiązkowego OC lub popularnego Autocasco. W Beesafe możesz znacznie rozszerzyć zakres ochrony własnego samochodu i zapewnić kompleksowe ubezpieczenie. Nasza oferta jest bogata w dodatki. Co jeszcze możesz zakupić za pośrednictwem naszego kalkulatora ubezpieczeń?

NNW – to polisa od następstw nieszczęśliwych wypadków, która zapewnia ochronę życia i zdrowia wszystkich pasażerów podróżujących samochodem. Odszkodowanie wypłacane jest zarówno za uszczerbek na zdrowiu, jak również w przypadku śmierci.
Ubezpieczenie assistance opony – uszkodzenie opony zawsze zdarza się akurat wtedy, gdy bardzo nam się spieszy. Spokojnie, mając tę polisę, możesz być pewien że wymienimy oponę za Ciebie lub odholujemy auto do najbliższego warsztatu.
Ubezpieczenie assistance szyby – jeśli uszkodzeniu w Twoim aucie uległa szyba, zapewnimy możliwie szybką jej wymianę. Co ważne, nie będzie to miało wpływu na Twoje zniżki na Autocasco!
Ubezpieczenie assistance – w ramach tej usługi zapewniamy pomoc specjalistów, jeśli podróżując przytrafi Ci się awaria Twojego samochodu. To jednak nie koniec. W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu, zapewnimy Ci także auto zastępcze lub możliwość noclegu w hotelu.
Ubezpieczenie miejskie – to ubezpieczenie OC i NNW w jednym, które działają gdy poruszasz się swoim lub wynajętym rowerem, hulajnogą, skuterem, deskorolką czy segwayem.


66 / 100