Proama – Ubezpieczenia NNW i OC + AC do 70%Ubezpieczenia OC i OC + AC
OC + NNW już za 398 zł/rok
Zielona Karta i Assistance Wypadkowy w cenie OC
dodatkowe 10% lub 20% zniżki na ubezpieczenie mieszkania po zakupie OC/AC

Treści zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Szczegółowe warunki ubezpieczenia, w tym ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności z nimi związane, jak również informacje na temat zasad działania poszczególnych produktów i kosztów z nimi związanych określone są w obowiązujących dla danego produktu Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, przekazywanych każdorazowo klientowi przed zawarciem umowy ubezpieczenia, dostępnych na stronie www.proama.pl w zakładce Ważne Dokumenty oraz u poszczególnych dystrybutorów lub w siedzibie Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przy ul. Postępu 15B, 02-676 Warszawa.

Przykładowa składka OC + NNW już za 398 zł/rok (1,09 zł/dziennie). Składka została wyliczona dnia 15.06.2020 r., dla kierowcy w wieku 56 lat posiadającego 70% zniżek za bezszkodową jazdę, z kodem pocztowym 28-366, jeżdżącego samochodem OPEL Grandland X z 2019 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup OC + NNW. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

70% zniżki na ubezpieczenia Proama przysługuje: przy zakupie ubezpieczenia OC – po 6 latach bezszkodowej jazdy, a przy zakupie pakietu ubezpieczenia OC i AC – po 4 latach bezszkodowej jazdy. 10% zniżki na ubezpieczenia domu i mieszkania Proama przysługuje po zakupie ubezpieczenia OC w Proama podczas zakupu ubezpieczenia domu i mieszkania przez telefon lub u Agenta. 20% zniżki na ubezpieczenia domu i mieszkania Proama przysługuje po zakupie pakietu ubezpieczenia OC i AC w Proama podczas zakupu ubezpieczenia domu i mieszkania przez telefon lub u Agenta.

 

68 / 100

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.